Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez lehet valaminek a jele,...

Ez lehet valaminek a jele, vagyis a szülésnek, ez számít joslónak?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok, második babával, de tapasztalatlan...

az elsővel nem volt semmi fájásom, semmi jele, túlhordtam, egyéb okok miatt császár lett.

tünetek: tegnap, és előtte néhány nappal olyan rosszullét kerülgetett hányás-hasmenés, de csak az inger volt meg, semmi nem jött sehol. többször keményedik a hasam, feszít a derekam, lejjebb is ment a hasam (mások szerint is), és a baba olyan furán erőteljesen mocorog ott lent, hogy ilyen áramütés szerű nyilallás van a vaginámban (bocsi a hülye megfogalmazásért), extra bimbó érzékenység, méhszáj 1000 egy bő hete. szerintetek kihúzzuk, vagy lehet hamarabb is baba? az NST értékre nem mondott semmit a szülésznő, de ahogy a gépen láttam 40-es érték volt (ha ez számít valamit)

csütörtökön kell dokihoz mennem...

köszi előre is!


2011. aug. 15. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű h jósló,de ez nem azt jelenti h hamarabb meglesz.A hasmenés(ha még nem is volt,de inger igen)is tünet....az szokott lenni az első tünet.
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod, igen jóslónak gondolom én is, na, majd látjuk mikor akar kibújni...

további szép napot!

2011. aug. 16. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!