Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kedden terminus és még nincs...

Kedden terminus és még nincs semmi jele a szülésnek?

Figyelt kérdés

igazából kérdésem nincs, csak várok-várok, türelmetlen vagyok :(

megindulhat még magától?annyira esélytelennek látom, sztem simán 1 hetet is hagynak túlhordani :(

tudom meleg van, meg kitartás, de ez így már kínszenvedés, minden nap azt várni mikor történik már valami :(


2011. aug. 27. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
én dec.29-re voltam kiírva és jan 7 lett belőle spontán indulással ugyhogy kitartás.
2011. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én péntekre vagyok kiírva,de már sz szerint könyörgök azért,hogy beinduljon a szülés... A 35 héten azt mondta a védőnőm,hogy nem sokára meg lesz,és itt vagyok... Tisztára túlhordom a végén... :(:(:(
2011. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz a várakozás,de nyugi, bent maradni nem fog, az tuti! :-)
2011. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen én is ezzel nyugtatom magam, hogy max 1-1,5 hét és indítják...


de most valahogy lelkileg sem vagyok rákészülve :( lehet a fiam miatt itt egy rosszcsont 2 éves aki minden percemet leköti....


elsővel olyan más volt ,most olyan fura, mintha nem is várnám ...

lehet ezzel blokkolom a dolgot.

Azért köszi hogy írtok, olyan szenvedés már így a vége


de egy pici jel sincs, se méhszáj, se nyákdugó, se semmi, néha 1-1 jósló és ennyi

2011. aug. 27. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mára vagyok kiírva... és semmi. Már nagyon várom!!!! Közben meg félek is. Jaj tiszta hülye vagyok.
2011. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

óó sajnálom.... :(

látom sokan szenvedünk :(


azért ha valakinél indul valami írjatok már, kiváncsi vagyiok

2011. aug. 27. 17:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szerdára vagyok kiírva és szintén szó szerint semmi jele, hogy ki akarna bújni. Nagy reményekkel várom az éjszakai hideg frontot, hátha csoda történik. ;)
2011. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a szept. 2-re kiírt... A múltkor volt egy front,és már olyan szinten keményedtem meg fájt a derekam,hogy hívtam a szülésznőmet,hogy ez mi lehet azt mondta ha reggelre nem múlik menjek a kórházba... Tehát ebbe a frontokba biztos van valami... Csak már azt nem tudom hideg jött e vagy meleg :S:S Várom amúgy az időváltozást,hátha így könnyebben beindítja a szülést,hogy már nincs csak pár nap hátra :):)
2011. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél sem volt semmi jele, csak az első fájás, kiírt napon születtek. A másodiknál reggel 8-kor még szépen megreggeliztem, gondoltam na, ez a bébi nem a kiírt napon születik majd, aztán délben már szoptattam :)
2011. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolso,ez biztato :)
2011. aug. 28. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!