Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vannak a szülésnek előjelei?

Vannak a szülésnek előjelei?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy néhány nappal a szülés előtt vannak már jelek? 39. hetes vagyok és eddig nem vizesedett sem a kezem, sem a lábam. De ma éjszaka már nem tudtam aludni, mert annyira viszketett és dagadt. A védőnő szerint már a látszik a szám körül is ödéma. Vannak jóslófájásaim is és gyakran keményedik a pocim. Ezek azt jelentik hogy már a napokban jöhet a baba, vagy akár még 2 hétig is húzhatom?
2011. okt. 20. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

vannak.

fészekrakó ösztön mindent elpakoló kórházi csomagot átpakolós

befordulós érzés mindenki hagyjon békén érzés


v. épp a fordítottja ha még nincs megvéve minden akkoris olyan mehetnék még ha fáj is itt is ott is hogy nem lehetne lelőni a kismamát .


a száj deformítás nem de az arc torzulása lehet jel aki észreveszi az ilyesmit.


a keményedés jóslók folyamatosan vannak szerintem nem mérvadóak inkább csak a szabálytalan fájások


szép szülést!!!

2011. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem voltak jóslóim, nem vizesedtem.

Vártam, hogy majd elfolyik a magzatvíz, így tudom, hogy mikor kell indulni.

Ehhez képest burkot kellet repeszteni. :)


Tágulásos vérzéssel mentünk be a kórházba. Semmi fájásom nem volt, egészen a burokrep.-ig.

Könnyű szülést!

2011. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első szülésemnél szülés előtt egy nappal feltűnően leszállt a hasam és rettenetesen fáradt voltam aludtam volna egész nap.

A második szülésemnél éjszaka nem tudtam aludni mert olyan volt a hasam mint a kő olyan kemény.

2011. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!