Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Honnan tudom hogy megindult a...

Honnan tudom hogy megindult a szülés?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek mondhatom magam mert egész terhességem alatt nem volt semmi panaszom.Most sincs se egy jóslófájásom se egy laza görcsöm csak amikor sétálok szurkál az alhasam.Ma töltöttem ba a 37. hetet és félek h túl fogom hordani mert egyenlőre semmi jele annak h ki akarna jönni a kiscsaj.

Kicsit félek mert már most 3 kg a baba.

Lehetséges h előjek nélkül is egyszercsak időben megindul a szülés?


2009. ápr. 14. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, előjel mindenképp lesz. Vagy a magzatvíz elfolyás, vagy a pár perces fájások. :) Nem fogod nem felismerni :)

Sok sikert, és boldogságot a picihez.

2009. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a jóslófájásokra gondolsz, azok nem mindenkinél vannak. Nálam pl. 'csak' elfolyt a magzatvíz anno. Két barátnőmnél pedig görcsökkel indult a dolog, egyikünknek sem volt előtte jóslófájás. Ne aggódj, minden rendben lesz, minden szülés (és megindulás) más!
2009. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen időre szültem, de még 2 nappal előtte sem volt semmi jele. Aznap reggel jöttek jósló fájások, estére már rendszeresek lettek, hajnalra meg is lett a babó. Úgyhogy nem jelent semmit, ha még nincs jele - még van időd, bár ilyenkor már minden perc egy örökkévalóság volt nekem... Lényeg, hogy ha már nem tudsz megszólalni sem fájás közben (nekem így volt és a dokim is ezt mondta előre), na akkor az már az! Tényleg érezni fogod, de ha bemész vaklármával, akkor sincs semmi - én bementem és hazaküldtem aznap. Kitartást! Már nincs sok és lassan a kezedben tarthatod a Csöppséget!!!
2009. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos meg fogod érezni, ha eljön az idő! :)) Én is izgultam, hogy túl fogom hordani a kisfiamat, de a 39. héten beindult a szülés. Szerintem még van időd, használd ki amíg lehet! Kellemes babavárást.
2009. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a szülés egyből 4 perces fájásokkal indult, előtte az ég világon semmi előjel nem volt

40+3 naposan szültem, én is meglepődtem, hogy komolyan szülni fogok, mert annyira nem volt előtte semmi "bajom" :)

2009. ápr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!