Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megnéznétek nekem a 32hetes...

Megnéznétek nekem a 32hetes ultrahang eredményemet? Kicsit aggódok.

Figyelt kérdés

Ma voltam a dokinál 32 hetes uh-n és ezek az eredmények szerepelnek rajta, mivel az ultrahangos nő csinálta az uh-t és mire kijöttem addigra a doki elment úgyhogy csak majd 3 hét múlva tudja megnézni a papírjaimat. Egy kicsit aggódok mert azt mondta a uh-s nő hogy nagyobb egy kicsit a feje. Nektek milyen eredmények voltak 32 hetesen? Leírnátok? És szüléskor ?És a súlya nagynak számít?


Egy élő magzat koponyavégű fekvésben.

Bpd:84mm AC:270mm Femur:60mm

Magzat súlya:1940g


2011. aug. 16. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Nekünk is 85 volt a BDP ekkor. Mondták, hogy kicsit nagyobb.

1. nem teljesen pontosak a mérések.

2. eltérően fejlődnek a babák. Egyik héten többet nő, utána meg nem. Van akinek "kint" is nagyobb kicsit a feje.

Ráadásul azóta mi is átlagos méreteket produkálunk az uh-n. Pl. ma is épp 38 hetesnek megfelelő volt.

Szóval nyugi.

2011. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia: nekem a Bpd 75mm és az fl 56mm volt.Erre azt mondták hogy tul kicsi..De nem nagyon izgat mert nagyon nagy mérési hibák vannak és a 2 lányom sem volt dijbirkozo :D

szerintem a tied pont jo

2011. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam BPD: 86.60, AC:297.70, magzati súly: 1837.48 g.

Vérzéskimaradás ideje szerint itt 30 hét 6 nap volt a kora, biometriai adatok alapján 32 hét 5 nap.

Nekem azt mondta a szonográfus, hogy nem gond, hogy 2 héttel nagyobb a mérete mint a kora, mert a párom is és én is nagy növésűek vagyunk, így a baba is nagy lesz.

2011. aug. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, ezek az adatok tényleg csak becsült értékek. Ráadásul volt olyan érték anno, amire azt mondták, hogy tök normális, a védőnőm meg azt, hogy nagyon nagy. Ha pár milliméterrel nagyobb a buksija, mint az átlagnak, az sem feltétlenül jelenti azt, hogy nehéz lesz a szülés. Én a gyerek méreteit az utolsó két tolófájásnál éreztem csak.
2011. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32 hetesen ilyen apró eltérés nem jelent semmi rosszat, nem kell aggódni. És ha mégis nagy, se jelez feltétlen kóros eltérést.
2011. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem kisfiam lesz,még a mai napon estére meglesz:)

32hetesen ezek voltak a méretek:BPD: 86mm

FL:61,2mm.... az hogy mekkora lesz nemsokára kiderül :)

üdv

2011. aug. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-
2011. aug. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

31.hét

BPD:77

AC:271

FL:62

súly: 1672 gr.

a kiírt napon született:3950gr, 56cm, 36-os fej

2011. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!