Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hete szültem császárral, de...

5 hete szültem császárral, de még mindig nagyon gyulladt a vágás helye. Nem fáj, de ha hozzáérek, nagyon érzékeny. Nektek meddig volt piros és gyulladt? Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

10hónapja volt a műtét még mindig piros és duzzadt.ha babó pont ott megrúg ,fáj is.

2009. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ekkor már nem volt ilyen...

Jövő héten mész 6 hetes kontrollra? Doki a hegedet is meg fogja nézni!

2009. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez még előfordulhat. Nekem is elég csúnya volt még meg érzékeny is volt. Még mindig jó piros pedig már 14 hete szültem viszont abszolút nem fáj már.
2009. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én 2 hete szültem császárral, de már szinte alig fáj, csak veszettül viszket... De nekem azt mondták a kórházban, hogy hónapokig lehet érzékeny, fájhat... Szerintem nem kell aggódnod, biztosan normális. Kend aloe first-tel, talán kicsit lejjebb veszi a gyulladást.
2009. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális sajnos. Állítólag a teljese regenerálódás 6 hónap a császárnál.
2009. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jövő 7en megyek kontrollra a dokihoz, megkérdem őt is, bár úgyis tudom, h neki aztán nagyon jó igy. Az az érdekes, h nekem az első hetekben egyáltalán nem volt piros és gyulladt, csak most lett kb 1 hete piros, ezért gondoltam, h ez nem biztos h normális.

2009. máj. 28. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!