Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit jelent az hogy szülés...

Mit jelent az hogy szülés előtt belassúl a baba?

Figyelt kérdés

Ma valahogy nem mocorog annyit a babám mint eddig.Tegnap még szinte fájt úgy mocorogott ma meg olyan kis lusta.

Kicsit olyan furán is érzem magam.

Lehet ez már a szölés előtti pihenés vagy nég korai?37+1 vagyok.


2009. ápr. 15. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A babódnak egyre kevesebb a hely a pocidban, ezért már nem tud olyan aktívan mocorogni :)
2009. ápr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. 37 hetesen bármi lehet, most már közeledik a vége, ne türelmetlenkedj! Hamarosan magadhoz szoríthatod a kicsidet. Én a végén, már mindent bemeséltem magamnak, mert már nagyon untam a banánt, hogy még most sem indul be a szülés, és már nagyon vártam a fiatalember...Erre, még 8 napot ráhúzott a kisember! Szóval, csak türelem! És semmi para!:)

KoBa egy 9 hós kisfiú anyukája

2009. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem egyáltalán nem lassult be,sőt sokkal többet mozgott az nap amikor beindult a szülés,az igaz,hogy inkább nagyobb rúgások és hullámzások voltak már a végén,mert már kicsi volt a hely odabent,sokat feszengett,nekem semmi előjele nem volt,hogy szülni fogok,nem szállt le a hasam,nem voltak jóslóim és tök jól éreztem magam,egyszer csak elfolyt a magzatvíz és mentünk szülni.Ez még korai szerintem is,lehet,hogy csak az időjárás miatt van,vagy csak lustizik:).Boldog gömbölyödést kívánok neked.

7.5hós manó anyuja

2009. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!