Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenki félt a szüléstől,...

Mindenki félt a szüléstől, aki már túl van rajta? Rosszabb volt, mint amire számítottatok?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogy milyen lesz, de ahogy olvasom, hogy a legtöbben, hogy megszenvedtek vele, nem tudom, hogy én hogyan fogom bírni. Egyáltalán milyen jellegű fájdalomra számítsak. Azt hallottam, hogy hasonlóak a görcsök, mint a vesekő esetében. Hát ahhoz már volt szerencsém, de az a megérzésem, hogy a szülés ennél biztosan jobban fájhat.


Üdv 37 heteske


2009. ápr. 16. 12:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én borzasztó horrorra készültem, és ahhoz képest jobb volt! Nem mondom, hogy nem fájt. De jobb, ha felkészülsz, mert a kismamák, akik lazábban veszik, azokat általában sokk éri!

Nekem az segített, hogy közben arra gondoltam, minden fájással közelebb jön a perc, hogy megszülessen a gyermekem!

2014. szept. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Utolsó:ez egy 2009-es kérdés,már amikor írt is 37 hetes terhes volt....gondolom azóta kiderült.Így 5 év távlatából akár már több gyereke is lehet.
2014. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia!

19:34-es vagyok!

Viszonylag még friss "élménnyel" gazdagodttam november 14-én. Szóval az első szülésem simán ,jóformán menstruációs fájjdalmakkal végigcsináltam. (CSODÁLKOZTAM IS ,HOGY ENNYIRE KÖNNYŰ?na meg persze örültem is ,hogy ilyen szerencsés vagyok. Most a második szülésem ,nagyon fájt! Az utolsó 1-1,5 óra nagyon brutál volt ,azt hittem nem bírom ki.Ha pontoznom kelle a fájdalmat: az első szülésnél 3-as a másodiknál 9-es .Mindenkinek gyors és könnyű szülést kívánok ,azért ritkán előfordul mint pl az én esetemben az első szülésemnél !

2015. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!