Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az igaz, hogyha császár után...

Az igaz, hogyha császár után sikerül természetes úton szülni, akkor nem kérhetsz fájdalomcsillapítást?

Figyelt kérdés

9 hónapja született a fiam,császárral.

Pár évmúlva szeretnénk tesót,hátha akkor sikerül spontán.

Csak kíváncsiságból kérdezem.


2009. ápr. 17. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyenről nem hallottam...

De én fájdalomcsillapító nélkül szültem -gond nélkül. Nem hiányzott:-)

2009. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is császárral szültem az elsőt, de a másodikat is azzal fogom sajnos a kórelőzmények miatt. De amúgy szerintem ez badarság, hogy nem kérhetsz fájdalomcsillapítót, bár szerintem teljesen felesleges. A természet mindent megold:)
2009. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia nekem a doki mondta h nem lehet úgy,mint egyébként.. vagyis epidurál kizárva,sőt inkább semmi max,séta,relax,esetleg homeopátia...

ugyanez érvényes fájáserősítésre is.oxytocin is kilőve..

merthogy a heg az fix,nem tágul,nem húzódik,és figyelniük kell minden fájadalomra,vagyis neked,h ha valami nem olyan mint kellene,h be tudjanak avatkozni nehogy repedjen



én 16hónapja szültem császárral,most 22hetes pocilakóm van,és mikor megkérdeztem,dokim ezt mondta..

2009. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem nagyon lehet, mert a seb kinyílhat, aminek jellegzetes tünete van, de ha érzéstelenítve vagy, akkor nem érzed és közben szép csendben elvérzel, én 14 hónapja szülten császárral és 8 hónap múlva megint fogok, én újra a műtétet választom, mert nem bírnám ki segítség nélkül, amúgy meg nagyon nagy a valószínűsége, hogy amúgy is az lesz, szóval inkább így is indulok neki és nem kínlódok feleslegesen, hogy a végén úgyis ez legyen az eredménye.
2009. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretném kikerülni a császárt,de a végeredmény a lényeg!:)

Köszi lányok!

2009. ápr. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!