Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Váltanátok a helyemben? Mi a...

Váltanátok a helyemben? Mi a véleményetek a SOTE II. szülészetéről?

Figyelt kérdés

Jó a dokim és a MÁV kórházban van, sok jót hallottam róla, szívesen szülök ott.

25.-ére vagyok kiírva és a doki azt mondta szenteste nem jön be, a két ünnep között sem garantálja hogy ráér....

Én mondjuk tudom hogy korábbi peteérés volt, és anyukámnak is előbb jött mindenki 1-2 héttel... szóval van jó esélyem a karácsony előtti szülésre is...


Ajánlottak nekem egy aranyos dokinőt aki vállal karácsonyra is, ő a SOTE 2-n van, vannak jó tapasztalatok arról a kórházról? Váltanátok a helyemben?

ja és a 25. héten vagyok, a MÁV-ban nem vett át egy másik doktornő, a karácsony miatt


2011. szept. 8. 15:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

2szer szültem a SOTE II-n és mind a két alkalommal meg voltam elégedve, nagyon jó kórház.

Doktornőt nem tudok ajánlani, nekem férfi (nagyon rendes) volt, de találkoztam egy nagyon kedves fiatal doktornővel (nem is hittem hogy doktornő már olyan fiatalnak tűnt) aki nagyon kedves volt (mikor bent feküdtem akkor találkoztam vele mikor ügyeletes volt).

2011. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Vesztergom Doktornőt nem ismerem személyesen,viszont tudok olyan ismerős kismamáta,ki nála szült és meg volt nagyon elégedve!
2011. szept. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Februárban szültem Sote II.-n, a legjobbakat tudom csak mondani róla összességében!
2011. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben maradnék a választott dokimnál. és ha az a baba pont szenteste indul el kifele, majd az ügyeletes dokinál szülsz.

és a dokiddal írasd bele a kiskönyvbe, hogy a kórház vállalja szülést.


így max, ha nem a fogadott dokinál szülsz, marad pén a fa alatt :)

2011. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szülnék olyan dokinál, aki kerek perec kijelenti, h ekkor meg akkor nem jön be...Azért fogadunk orvost, h végigkísérje a terhességünket, és nála szülhessünk, nem egy vadidegennél. Sztem ehhez az orvoshoz ne ragaszkodj.
2011. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Maradj a MÁV-ban szerintem. Mekkora az esély rá, hogy időben jön a gyerkőc?

A dokid ilyen esetre nem ajánlott maga helyett valakit?

Ki most az orvosod?

2011. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!! nagyon kedvesek vagytok, és hasznos volt mindegyik!!!!

Azt hiszem maradok a MÁV-nál.

Még mindig jobb hogy megmondta most a doki, én sok olyat hallottam hogy simán nem jöttek be, pedig elvállalták.

Egyébként Tirdencel doktor úrnál vagyok, és jó orvos nagyon.

2011. szept. 12. 10:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon jó orvos lehet, ha így előre kijelentette, h nem megy be hozzád...
2011. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!