Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha beindulna a szülés mit...

Ha beindulna a szülés mit csináljak? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Férjemnek minimum 1 óra mire hazaér.

A szüleim 40 percre laknak.


Van egy gyerekem délelőttönként az oviban, van egy gyerekem itthon velem :)


Méhszáj nyitva, a doki szerint tuti korábban szülünk.


Az első 38 a második a 37. hétre érkezett.

Nagyon gyorsan szültem. A második szülés cakk-pakk az első tünettől kezdve 80 perc volt :)


Kicsit izgulok, hogy ha beindulna napközben amikor nincs segítség mit csináljak, hová kapjak? :)


Szomszédok nincsenek itthon napközben, egyébként Bp-től 20 percre lakunk. A kórház ahol szülni fogok min. 40 perc.


Mentő még nem érkezett időben a védőnő szerint...


Kellene gyártanom A-B tervet...


2011. szept. 13. 11:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Még egy javítás:

36 hetes vagyok :) csak altatódik a kicsi, sötét van és mellé ütök...bocsi :)

2011. szept. 13. 12:50
 12/17 anonim ***** válasza:

Én a következőt csinálnám:

A babákat megpróbálnám lepasszolni valahova a kiírt idő környékén lévő napokra.

Mindenképp legelőször a mentőket hívnám, hogy minél hamarabb odaérjenek. Utána a helyileg legközelebb lévő családtagot.

Aztán várnék és relaxálnék, amíg csak bírok.

2011. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
otthon szülnék :)
2011. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

:D

Lehet, hogy az lesz a vége :)

2011. szept. 13. 13:59
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Mentőt hívnék, ott szülnék a mentőkocsiban :)

Inkább, mint összevérezni mindent otthon.


VAGY:

ha már picit nyitva van a méhszáj, és mész ctg/nst-re, kérd meg a dokit, hogy indítsa be a szülést - programozott lenne, 37.héttől, főleg, hogy a 2. babád is így született, mármint ezen a héten.

2011. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Én így csinálnám:

A faluból készenlétbe tartanék egy barátnőt,aki ha beindul a szülés,azonnal átjön. Figyel közbe a gyerekre, és rád is. Közbe persze azonnal hívnám a mentőket. Ha mégis a kiérkezésük előtt ki akarna bújni a pici,ott a barátnő,és végső esetben tud segíteni.

Aztán telefonálnék apunak, hogy mi a helyzet. Induljon el hazafelé, vagy ha kiérnek a mentők, újra odaszólok,hogy a korházt célozza meg...

A barátnő otthon maradna a gyerekkel. Megadnám neki a szüleim számát, akiket hívhat,és mennek a gyerekért. Addig ő ott tud maradni vele.

Remélem könnyű szülésed lesz, hajrá! Szorítok érted :)

2011. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is pont arra gondoltam, hogy beszéljétek meg a dokival hogy indítsa meg, ha már nyitva van a méhszáj, akkor elvileg lehet, barátnőm így szülte mind a két gyerekét (ismerős doki) 37 hetesen
2011. szept. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!