Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mikor lesz így...

Szerintetek mikor lesz így vége a gyermekágyas időszaknak? Másnak is "ugrált" így? - Mikor lett vége?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hete szültem,de már nagyon várom,hogy lecsengjen! Pláne,hogy 1 hét után pár napig nem volt semmi,majd egyik megint lett némi élénk színű,utána napokig megint semmi,majd megint lett némi élénk.. Mondjuk azon nem csodálkoztam,mert nincs lehetőségem pihenni -vannak nagyobb gyerkőcök,a kisebbet megemeltem-

De most nem emeltem nehezet,nem futottam... és mégis megint lett... Ezt így már unom egy kicsit! Hol tisztasági elég,mert nincs semmi,hogy pedig a rendes...

Az első kettőnél ilyen nem volt. Az elsőnél a 3. hét végére vége lett,a másodiknál 2 hét után barnázások voltak,de azok minden nap- egészen a 7-8. hétig.


2011. szept. 25. 11:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Amint tehetem (jövőhéten),elmegyek dokihoz,ha nem rendeződik addigra,lelkileg is össze kapom magam,hogy ki tudjak magamért állni-ha szükséges.

2011. szept. 27. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!