Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány óra telt el az első...

Hány óra telt el az első fájás és a gyerkőc megjövetele között a MÁSODIK szüléseteknél? és használt e valaki homeos bogyókat, arról mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
rettentően félek a szüléstől mivel az első nem volt könnyű 22 óra vajúdás és szeretném tudni hogy a második mennyivel volt rövidebb idő nektek.
2011. szept. 26. 08:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

sokkal gyorsabb volt a második szülésem nekem is, bár az első sem volt hosszu.

A másodiknál igagzán fájásom sem volt, én is fájás nélkül tágultam majd 3ujjnyira, ekkor mentünk be a kórházba, mert nagyon messze laktunk, és a doki előző napi vizsgálat után mondta, hogy látni akar. Szóval meglátt a 3ujjnyis állapotot, és már készített is a szülésre. szülőszobára mentünk, megrepesztette a burkot, onnantól voltak fájásaim, kb fél órát, addigra kitágultam 4ujjnyira és jottek a tolófájások. 20percig tarott a kitolás és ennyi volt a szülés. :)

GÁtvédelemmel született a pici, lényegében egy pici külső repedésem lett, 3öltésnyi.

szedtem a homeos bogyókat, 35.héttől és szülésnél is, és málnalevél teát is a 35.héttől ittam.

2011. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Első 18óra volt, ezzel szemben röpke 16órával volt rövidebb a második. Tök jó szülésem volt.

A homeós bogyókról lemaradtam, mert elfelejtettem venni, nélkülük lett 2óra caklipakli a szülés:)

2011. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Nekem 3óra volt az egész az első fájástól. Igaz az első babám is 6óra alatt kibújt. A második szülés igaz, hogy rövidebb volt, de sokkal intenzívebb fájásaim voltak.

Én is málnalevél teát ittam a 36.héttől és szedtem a Caulophyllumot. Szülés közben a Caulophyllumot negyed óránként kapdostam. Nekem bevált a homeó első és második szülésnél is.

2011. szept. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!!

most papíron a 29. hétben járok de méretileg Uh-k alapján 32.

valószínű megpróbálom a bogyókat... :) ártani tuti nem árt...

2011. szept. 27. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!