Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. -en szült kismamák!...

SOTE I. -en szült kismamák! Éjszakára elviszik a babát, vagy egész nap veled van? Illetve hány ágyas szobák vannak? Van-e esetleg kétágyas, s mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én júniusban szültem és kétágyas szobában voltam nem kell érte fizetni,de nehéz bekerülni előre kell jelezni, hogy te oda szeretnél menni a szülés után és ha szerencséd van lesz hely.Szerintem nem olyan borzalmas a helyzetmint itt sokan írják nálunk nagyon rendes csecsemős nővér volt a nevét sajnos nem tudom mindig segített ha kértük ,ugyanis a szobatársamnak nehezen ment a szoptatás sokat segítettek neki.A babák éjjel is kint vannak az anyukáknál, de ha akarod beviheted, hát az nem egy szálloda de szerintem azt nem is lehet elvárni.
2009. máj. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!