Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A második szülésnél is vágnak...

A második szülésnél is vágnak gátat? Kinél hogy volt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 13:56
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szia!

3 hónapja szültem a második babámat. A két gyerek között 6 év van. Az elsőnél vágtak. A másodiknál mondtam a szülésznőnek, ha nem muszáj ne vágjunk, próbáljuk meg a gátvédelmet. Azt mondta oké. Hát nem így lett. A babó olyan gyorsan jött az infúzió után, hogy úgy futottak doki után, már a feje bubja látszott.

Repedtem hosszába. Sérült a méhszáj. Varrtak kívül is, belül is, itt is, ott is. Osztom a 6. ik válaszadót, nekem se hatott a lidokain. De nekem a méhszájat is varrták. Ha tudtam volna, hogy ez lesz, akkor inkább vágást kérek.

2011. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél sem vágtak gátat, nem is repedtem. Így a másodiknál sem, és a harmadiknál sem, pedig 10 év telt el.
2011. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Akkor majd a helyzet adja magát.

Ha nem muszáj, akkor ne vágjanak,de csak azért,mert az elsővel nagyon fájt a vágás is meg a varrás is,na meg a varrat kiszedésről ne is beszéljünk.Mindent éreztem, nem hatott egyszer sem a lidokain.

2011. okt. 12. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!