Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jár valaki Dr. Czifra Imre...

Jár valaki Dr. Czifra Imre nőgyógyászhoz? Debrecenben praktizál. Milyen orvos?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül nála egy szülés?Mennyire lelkiismeretes orvos?Mennyit kér egy vizsgálatért?Várom a válaszaitokat!
2009. máj. 2. 12:22
1 2 3
 11/26 B.Mariann válasza:
Én 2011.01.23-án szültem nála. A kislányunk életét köszönhetem neki. Nagyon jó orvos és iszonyú lelkiismeretes nem csak a pénztárcája vagy zsebe nyílik, sőt... nem az a fajta orvos aki azt mondja ennyi vagy annyi nálam a szülés + ennyi a terhesgondozás. Nagyon rendes doki. Figyel az emberre és a vágyaira. (én pl. csendes szülést akartam) és a végsőik figyelembe veszi a nő elképzelését. Doktor úr ha esetleg elolvassa ezt KÖSZÖNJÜK PANDÓRÁT!!!!
2011. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen, már én is tudom, hogy milyen nagyszerű orvos, én 2010 december 23.-án szültem nála a kisfiam. Minden tökéletesen rendben volt.


Köszi a választ.

2011. máj. 18. 22:34
 13/26 anonim válasza:

Kedves Mariann!

Megkérdezhetem,hogy hozzá a rendelőjébe vagy a klínikára jártál a terhes vizsgálatokra.

2011. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bár elég rég nem írt senki a kérdéshez, de tuti most is rengeteg kismamája van Czifra Doktor úrnak.

Többek között én is...

12 hetes korom óta kéthetente ülök fél napokat a klinikán, de úgy gondolom, minden várakozást megér.

Még nem szültem (33 hetes vagyok), de 100% biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz. Ilyen lelkiismeretes, alapos, és türelmes orvost nem ismerek mást! Amikor várok rá 9-től 16.15-ig, akkor is mosolyogva fogad, és minden bolond kérdésemre türelmesen válaszol.

Bátran ajánlom mindenkinek!

Rá kell készülni a kontrollra (egy napi hideg élelem, könyv, zene, stb),és akkor eltelik az idő. Úgysincs ilyenkor más dolgunk, minthogy a pocaklakónkkal foglalkozzunk... Nem?

Majd mesélek a szülésről, ha túl leszünk rajta....

Jó egészséget mindenkinek!

2013. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Bori111 válasza:
Látom, már régi a beszélgetés, de a téma mindig aktuális: Czifra Imre a legjobb, leglelkiismeretesebb orvos! 2 gyerekemet szültem nála, mindenkinek ajánlom.
2014. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Czifra doki a legjobb!! En is ketto babat szultem vele!!!
2014. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Hamori Anikó válasza:
Nagyon megvárakoztatja a betegeit,pénzehes és klinikai ismerősöm szerint sok indokolatlan műtétje van.Nem ajanlom senkinek.
2017. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ez hülyeség kedves utolsó. 2 gyereket szültem nála, most várom a harmadikat. A 10 év alatt mióta hozzá -járok, rengeteg kismamával, anyukával megismerkedtem, akik személyes tapasztalataikat mesélték el, nem pedig csak úgy hallottam valamit a 20. Szomszédtól. Eddig senki de senki nem panaszkodott rá, mindenki az égig magasztalja a tudását, bele értve engem is. A tudásán kívül, piszok jó a megérzései is, és hallgat is rájuk. Tudnék mesélni, de nagyon hosszú lenne, nekem meg nincs időm.
2018. szept. 21. 09:18
 19/26 Beatrix Kiss válasza:
Sziasztok!7éve járok Dr úrhoz,a legkiválóbb szakember,hihetetlen nyugodt,bármilyen késő időpontban megyek hozzá.Mindenre választ kapok,segítőkész és még sorolhatnám...Ha ő nincs,a kisfiam most nem lenne itt mellettem.Mások haza akartak kűldeni este,reggelre halva született a picike fiam 480 grammal a 24.hétre.Hiába kértem este,éjjel hogy hívják fel az orvosom,nem tették.Azt mondták nincs esélye,de csodánkra itt van és egészséges! <3 Szóval:az életemet is rábíznám!
2019. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mostanában lehet tudni mennyi egy-egy alkalom nála? Illetve maga a szülés ? Köszönöm :)
2020. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!