Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jár valaki Dr. Czifra Imre...

Jár valaki Dr. Czifra Imre nőgyógyászhoz? Debrecenben praktizál. Milyen orvos?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül nála egy szülés?Mennyire lelkiismeretes orvos?Mennyit kér egy vizsgálatért?Várom a válaszaitokat!
2009. máj. 2. 12:22
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Szia. Magán rendelése 12000 ft. Már nem dolgozik a klinikán, kib@szogatták onnan, úgyhogy otthagyta, pedig nagyon szeretett ott dolgozni. Rengeteg betege, kismamája volt, tán volt annyi, mint a többi orvosnak összesen. (Kis túlzással) hozzá jöttek a fővárosból, Egerből, Miskolcról az ország minden pontjáról, és ez a klinika dolgozóinak nem tetszett, mivel így többet kellett dolgozniuk, emiatt minden alkalmat megragadtak, hogy kicsinálják. De nem csak őt, a betegeivel, kismamáival is nagyon bunkók voltak a klinika dolgozói. Személyes tapasztalat, velem is elviselhetetlenül p@rasztok voltak a többiek. Ugye nst. T az ambulancián csinálták, ott is erezették, hogy nem vagyok kívánatos személy ott. Illetve császár lett a 3. Szülésem ott is csúnyán beszólogattak a többiek.

Tavaly szültem nála, én a magán rendelése 10xesét adtam neki. 3 gyermekem közül 1x sem kérdeztem tarifát. Mind 3x a 10x -esét adtuk neki. Igaz, mind 3x bent volt a klinikán, nem otthonról kellett bejönni miattam. 12 éve járok hozzá, még mindig a legjobbnak tartom.

2020. szept. 20. 22:17
 22/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat! Maga kórházba járás, hogy működik? Alkalmanként 12.000ft akármilyen vizsgálat egy terhes kismamának? Maga a szülés mennyibe kerül? (Gondolom akkor ott is megvan szabva fixen? ) Hátha tudsz segiteni :)
2020. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Én ugye a klinikán szültem. Magánba jártam hozzá, 4-6 hetente hívott, mikor, hogy. Ott ugye ki kellett fizetni a 12 ezret. Aztán a vége felé 2 naponta a klinikára kellett menjek nst.re, ott megcsinálták az ambulancián dolgozó személyek a vizsgálatot, majd mentem minden ilyen után Czifra doktort keresni , hogy átnézze a papirokat, és, hogy megbeszéljük a másnapot. Itt nem fizettem sosem. Sokat vártam rá, legtöbbször órákat. Betöltöttem a 38 hetet, megbeszéltünk, hogy menjek nst. Után vizsgálatra. Ott megvizsgált, amitől fájásaim lettek, úgyhogy maradtam a szülészeten. Császár lett végül, nem tágultam. A babámon 3x a nyakán volt a zsinór, szegénykén nem tudott megszületni.

Most, hogy, hogy csinálja a dolgokat nem igazán tudom, mivel Karcagon dolgozik. Annyit tudok, hogy a magánrendelőjébe is csinál snt.t, de , hogy azért mennyit kell fizetni, azt nem tudom. Most próbálkozunk a következő babával, ha sikerül, majd beszámolok.

2020. szept. 21. 22:34
 24/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszodat! :) Nekem is remélem hamarosan sikerül és minden friss információra kíváncsi vagyok! :D
2020. szept. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Mi újság jön a következő? :) Nekünk azóta sem sikerült, a Doktor Úrhoz járok egy éve azóta mióta írtunk!

22,24 válaszoló voltam.

2021. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Szia. Igen, jön, de még csak 12 hetes vagyok. Eddig 2x voltam nála a terhesség miatt, még nem tudom, hogy, hogyan tovább. Később beszámolok.
2021. nov. 10. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!