Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülésnek mik lehetnek az...

A szülésnek mik lehetnek az előjelei?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok.Sajnos már nagyon szenvedek.Arra lennék kiváncsi, hogy van e valami előjele a szülésnek(belsőleg-külsőleg)..Elég vizes vagyok mindenhol,fáj a derekam,szinte semmit nemtudok este aludni,nyom már mindenholha ülök ha fekszek, fájdogál lennt a puncimnál.Lehetnek e ezek jelek.Na és a hidegfront?

agy esetleg minden előjel nélkül is elindulhat picit korábban a szülés?

köszi


2008. aug. 14. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

nekem az utolsó hetekben elég gyakori josló fájásaim voltam, aztán egyik nap minden nagyon jó volt, jól éreztem magam, nem fájt semmim, és este elfolyt a magzatvízem, másnap délelöttre meglett a kisfiam

:D

szóval nem szükséges hogy előjelek legyen.

van hogy csak úgy megindul

sok sikert

3hetes kisfiú anyukája

2008. aug. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a puncidnál fáj, az lehet a jele annak, hogy kezd a méhszáj megrövidülni. Utánna kezd majd tágulni. Mindenesetre ilyenkor már a baba feje keresi a helyét. Minden fronthatástól megindulhat előbb a szülés. Ha esetleg a nyákdugó is kiment már, akkor mielőbb szólj az orvosodnak. És sok boldogságot a babához :)
2008. aug. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem mindenkinél más, nálam: iszonyatos derékfájás, wc-re járkálás,hányás volt előtte, és a pocim naon leszállt,valamint éreztem odalent,ahogy a babafeje utirányba lett, lépni is alig birtam

hidegfrontra be is indult

2008. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!