Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az orvos megtagadhatja az EDA...

Az orvos megtagadhatja az EDA beadasat?

Figyelt kérdés
Ha olyan helyen szulok, ahol lehetoseg van kerni, mert mindig van, aki beadja; ha a "parameterek" megfelelnek a tankonyvinek, azaz 2 ujjnyi tagulas, messze meg a kitolasi szak; ha kerem, es elore is szolok, h igenybe szeretnem venni, amennyiben minden adott ra, mert pszichesen nehezen tudom feldolgozni a fajdalmat es ez tapasztalat, nem csak nyafogas (panikzavaros es szorongo vagyok, alltam emiatt gyogyszeres kezeles alatt, ami a terhesseg miatt van megszakitva; van joga az orvosnak ahhoz, h szemelyes meggyozodese miatt ne adja be?
2008. márc. 18. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nincs,sőt a te esetedben azt hiszem indokolt is,és remélem erről a pánikzavaros dologról tájékoztattad a dokid is.Ha nincs választott orvosod ezzel kezd az ügyeletenek,amikor szülni mész.
2008. márc. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy látja, hogy nem érdemes, mert rosszabbul járhatsz (elhúzódhat a szülés), javasolhatja, hogy ne kérd. Szerintem hallgass rá! Én is akrtam, de azt tanácsolta, hogy ne legyen. Kaptam injekciót, ami a méhszájat puhítjs, gyorsítja a tágulást. 5 óra alatt meglett a baba (első) és kibírtam! Nem akart rosszat nekem, sőt!
2008. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtagadni nem tagadhatja meg szerintem. Ha a feltételek adottak, és kéred, akkor be kell adni, még olyan áron is, hogy be kell hívni az anesztest. Ne engedd lerázni magad, a lényeg, hogy ha eldöntötted, már akkor szólj, amikor bementek, hogy fel tudjanak készülni. És nem kell magyarázkodnod, hogy miért szeretnéd, jogod van hozzá, hogy kérd!
2008. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Termeszetesen a doki tudja, ismeri a kortortenetem, de egyenlore nem beszeltunk meg ezekrol a dolgokrol (EDA stb) Elotte egy kicsit tajekozodni szerettem volna ebben a kerdesben, h mi az ,amit jogosan kerhetek.


Koszonom meg egyszer!

2008. márc. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!