Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés előtt, mit csináltatok?

Szülés előtt, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Észrevette valaki rajtatok,hogy hamarosan szültök?
2011. nov. 14. 15:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

szia nálam úgy alakult,hogy április 26.án voltam vizsgálaton akkor még semmi jele nem volt,hogy kiakarna bújni a fiam:)kérdezte a doki h melyik nap legyen a születésnap 27 vagy 28?annyira meg ilyettem,hogy a másnap nagyon közeli így 28,át választottam:)rettegtem az indítástól ...még aznap összevissza mászkáltunk,vásároltunk stb..eltereltem a gondolataimat...27.ére beterveztünk egy lazulós mozizós,éttermes napot férjem kivett szabit!26.án este a barátok közt öt néztük és elkezdtem görcsölni,de nem tulajdonítottam jelentőséget neki máskor is volt ilyen....10 óra körül elkezdtem mérni és bizony szabályos 10 perces fájások voltak!:)fürödni mentem azzal sem múlt sőt mire kijöttem 8 percesekre váltott!még ekkor is hagytam a férjem aludni,ő észre sem vett semmit ebből:)aztán éjfélkor már 5 percesek voltak,na akkor keltettem,hogy a fiunk szerintem nem fog 28,áig várni:):)hajnal 1 kor indultunk el a kórházba,itt paráztam egy kicsit már mert 3 percesek voltak a fájások....beértünk vizsgáltak nstre tettek fiam bekéssen aludt a hasamban:)végül csak burkot kellett repeszteni mert magától nem akart elindúlni...ez volt 2 30 kor!5 41 perckor megszületett a fiam,ő végül úgy döntött 27,én akar szülinapot,hiába anya másnapot szeretett/tervezett

volna:)


üdv

egy boldog 6,5 hónapos baba anyukája:)

2011. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mindenki csinált szülés előtt valami tevékenységet,pár órára.
2011. nov. 17. 13:00
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Idén áprilisban szültem, első baba. Mindenki mondta, hogy majd ha igazi fájások lesznek, tutira tudni fogom, hogy ez az!!!

Hát nem tudtam.:) Reggel óta mensi-jellegű hasfájások voltak, de nem volt annyira vészes, terhesség elején sokkal erősebbek is voltak.

Egész nap tettem-vettem, vasaltam, neteztem, beírtam egy fórumra délben, hogy vajon ezek már jóslók lehetnek-e? Nem volt rendszer bennük!


Babám egész nap már nem is mozgolódott a pocakban, páromnak az egész gyanús volt, hazajött a munkából. 15 órára értünk be a kórházba, mondták, hogy 8 cm-re kitágultam, feküdjek fel, indul a buli - el se akartam hinni. Azt mondták 18 órára biztosan meglesz a bébi. 17:53-kor bújt ki.:)


Szülés előtt 10 készült rólam egy kép, arra többen mondták, hogy úgy nézek ki, mint aki mindjárt szül...:) Az arcomat találták furcsának.:)

2011. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
ELőző szüléskor neteztél?Szülés előtti pocakfotók voltak,szülés előtt?
2011. nov. 18. 18:54
 25/26 anonim ***** válasza:
Martinka , Te csúnya fiú ! Nem fogsz kapni pocakfotókat.
2011. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Előző rosszul értetted,nem azt akartam amire gondoltál.Csak megkérdeztem 1 válaszolótól,hogy utolsó 10 képe az szülés előtti pocakfotók voltak-e?
2011. nov. 19. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!