Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ismeri vki dr. Spánik Gábort...

Ismeri vki dr. Spánik Gábort az ÁEK-ben? Milyen tapasztalataitok voltak? Mennyi a magánrendelési díja? Szülésért mennyit kér?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy ismerem, az túlzás, de találkoztam már vele.

Javaslom egyébként, hoyg írd be a keresőbe a nevét, mert én megtettem, és rengeteg találatot ad ki, sok-sok korábbi véleménnnyel.


Én egyáltalán nem vagyok jó véleménnyel róla.

Első babámat is ott szültem, és a másodikat is ott fogom, van fogadott orvosom, minden vizsgálatomat a fogadott doki csinált - amit nem azt is a kórházban csak más (pl a kombi tesztet vagy genetikai UH-t).Szóval egyértelműen látszik a papírjaimon, hogy oda járok, azt meg meg is kérdezte, hyg ki az orvosom - tehát tudta hoyg ottani, és nem csak úgy besétálok.


Középidő tájékán este és éjszaka voltam bent ügyeleten fájdalmakkal - mint utóbb kiderült vesebaj okozta. De mivel terhes voltam, először mindig irány a szülészet-nőgyógyászat, hoyg azt lássák a baba rendben van-e.

Először hazaküldtek, de másodjára vissza kellett mennem mert nagyon rosszul voltam.

Ő ügyelt.


Ahogy beszél, attól a hideg is kiráz. Affektálva, és olyan kényeskedő stílusban mint egy kislány.

Borzasztóan lekezelő volt, és bunkó.

Ráadásul hiába próbáltam sorolni neki az előzményeket és azt amit érzek - meg se hallgatta, végig csak azt hajtogatta: "akkor én most mit csináljak magával??"

Nem akartam mondani neki, hoyg hát öregem te vagy az orvos én meg a beteg. Én mondjam meg?

Így ment ez egy darabig, mire mondta hoyg fogalma sincs mi legyen, talán felvesz a nőgyógyászatra.


Na ekkor mondtam neki, hoyg előbb legyen szives megnézetni a vesémet szakemberrel, mert amióta ott állok előtte azt hajtogatom,hogy érzem hoyg nem nőgyógyászati bajom van.


Szerencsére így tovább küldött, és kiderült, valóban vesegyulladásom van.

Nevetséges volt mind a hozzáállása, mind a megnyilvánulásai. Bár azóta már csak nevetek rajta, akkor borzasztó volt, hogy terhesen, éjszaka, vesegörcsökkel ilyen orvos kezei közé kerültem.


Ja, azt még ki is hagytam,hogy vagy 3x leszidott azért, mert bementem úgy hogy nem vittem magammal kórházi cuccokat, hogy be tudjon fektetni.

Ehez képest lábon, kezelési tervvel mentem haza az urológustól, és nem kellett "feleslegesen" távol töltenem a 2 éves kislányomtól napokat, miközben esetleg félrekezeltek.

Merthogy volt már fenyegető vetéléstől kezdve minden a papírjaimon, csak az nem ami kellett volna - egészen addig amíg saját magamat nem diagnosztizáltam.


Nem tudom min múlik,hogy kivel rendes és kivel nem (bár sejtem), de velem nem volt az!

2011. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan én nem nála szültem, de a szobatársam igen. Hááát, elég Öntelt, pökhendi pasi. Állítólag jó doki, jó nagy zsebekkel. Úgy tudom 12-13 ezer a "vizitdíja" magánrendelésen és ennek 10-szerese a szülés. Szerintem iszonyú drága, de persze Te tudod, Kedves Kérdező!
2011. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sógornőm nála szült. Halott csecsemőt. Kedden volt CTG-n akkor még a doki szerint minden o.k. volt, szerdán már nem élt a baba. Kisfiú volt 39.héten......persze ez nem jelenti azt, hogy nem jó doki, de mi ezt tapasztaltuk.
2011. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia,


Minden szempontból meg kell cáfolnom a fentebb leírt véleményeket Spánik doktorról. 2x műtött endometriózissal és 2x szültem nála. Mindannyiszor kedves volt, türelmes és mindent elmagyarázott amit csak kérdeztem. Soha nem kért pénzt egyetlen AEK-s vizsgálatért sem, és egyik szülés vagy műtét előtt sem mondta, hogy: ennyiért vagy ennyiért vállalom. Amennyit adtam műtétek és szüések után, azt elfogadta, soha nem keveselte. Ezek az összegek még csak megközelítőleg sem voltak magánrendelés x 10 (hozzátenném a magánrendelés ára maga nincs annyi, mint a hasraütésszerű előző kommentelő írta - 2 hete jártam nála, meglehetősen pontos információim vannak erről, az árak jópár ezressel alacsonyabbak))

Kisebbik nővérem (3-an vagyunk lányok, fejenként 2 gyereket szültünk Spánik doktornál) nem túl jó körülmények közt él, nem adott a második szülés után semennyit sem. Azóta is kedvesen és segítőkészen bánik vele.

Mindig jó tanácsokat és kedvességet kaptunk tőle mind a hárman tesóimmal, mikor 2 hete nála jártam, mosolyogva fogadott, pontosan emlékezett a két műtétem eredményére és arra s, hogy egy fiam és egy lányom van, meg persze a nevemre (jó persze lehet mondani, hogy mindezt olvasta a gépén merthogy időpontra mentem, de az is le volt írva neki, hogy a tesóim is nála szültek? Merthogy arra is rákérdezett, hogy tesóim gyerekei hogy vannak)

Igen, szokott néha affektálni. De azt hiszem, hogy egy orvos szaktudását nema beszédstílusa határozza meg. ngem sosem zavart különösebben, hogy hogyan beszél, mindig kedves volt, hozzáértő és barátságos.

Tudnék még regényeket írni róla, ha még aktuális és érdekel, keress meg e-mailben: barna_szilvia@yahoo.fr

A konkrét válaszaim tehát - tapasztalatból!! - a kérdésedre: a magánrendelés árai alacsonyabbak (számot nem írnék), szülésért soha egy szóval nem kért tőlem semmit.

Remélem, nála szültél vagy fogsz szülni, nála jobb kezekben nem lehetnél!

üdv!

2012. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem is csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Az első babánkat nála szültem (császár lett túlhordás miatt), de a másodikat is nála fogom. A "hülye" kérdéseimre is mindig normálisan válaszolt. Maximálisan elégedettek voltunk vele!
2013. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is csak pozitívat tudok mondani a doktor úrról. Hihetetlen kedves, megértő meg is hallgatja az ember problémáját és oda is figyel rá. Szakmailag is kifogástalanul végzi a munkáját. Kedves első hozzászólónak üzenem hogy vese problémával az ügyeletes urológiára kell menni nem a nőgyógyászatra... Ui. ahol szintén nagyon kedvesek és precízek. Az ÁEK az egyik legjobb intézmény én még ott nem találkoztam olyan orvossal aki bunkó lett volna vagy épp nem értette volna a szakmáját.
2014. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!