Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érezzem magam rossz...

Nem érezzem magam rossz anyának? Sokan cseszegetnek ezért, miért?

Figyelt kérdés

Nem élveztem a terhességet. 6 hónapig szinte mindentől hánytam, alig volt valami amitől nem, utána lumbágóm lett a a derekamban, feküdni sem tudtam, szinte végig kellett ülnöm a terhességet. Ez később a csípőmre is kiterjedt, ami most, egy év után is fennáll.

A vajúdás borzalmas volt a számomra. Hánytam, sétáltattak, mikor járni sem bírtam szinte a fent említett okok miatt. Epedtem, de nem adtak inni, pedig szédültem már.

A magzatvíz mekóniumos volt, megakadt a szülés, utána fájásgyengeség és egyéb okok miatt császárra került sor.

A tejem időben indult meg, 5 hónapig szoptattam.

Anyukámon kívül mindenki szemében szálka vagyok, mivel alapvetően nyílt a természetem, és merészeltem NEM szégyelni azt, hogy nem bírtam természetersen megszülni a lányom.

Pont most volt, hogy egy régi ismerős kiírta egy közösségi oldalra, hogy micsoda csoida a szülés és milyen szörnyű a császár. Válaszoltam, hogy szerintem a császár szükséges rossz, továbbá hogy a terhesség nem éppen a varázslat mindenkinek. Na erre rámrontottak a "véranyák", hogy ők nem lennének erre büszkék, meg, szégyeljem magam, hogy a csodát szörnyűségnek titulálom. Volt aki az írta(bemásolom)

"Aki nem szülte meg a gyerekét, az soha nem lesz igazi anya!"

Ez azért eléggé fájt!


2011. dec. 13. 11:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, de off leszek. Én írtam az első választ, és rá kellett jönnöm, hogy egyesek nem tudnak olvasni, vagy nem tudják értelmezni az olvasott szöveget. Oké, nem a százalékokról szól ez az egész, de akkor is elkeserítő, hogy én és még rajtam kívül más is 52%-ot kapott, míg mások ugyanazért a válaszért csak másként megfogalmazva 100%-ot. Miért van ez?
2011. dec. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
53%
Mert bárki pontozhat. Nem feltétel a szövegértés sajnos.
2011. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nekem borzalmas elmeny volt a szules. Tulhordtam, ketszer inditottak, elajultam szules alatt, altattak, vert adtak, lanyomat vakummal huztak ki belolem, mert esett a szivhang. NA meg ki is kapartak, mert a mehlepeny nem jott ki teljesen. orakkal kesobb lathattam csak a babat, miutan felebredtem. A fejem lila volt meg napokkal kesobb is, a lanyom feje meg szinte fekete es deformalt. Semmi fajdalomcsillapito utana sem (kulfold)


A kovetkezo szulesem programozott csaszi lesz.

2011. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!