Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárnál több hálapénzt...

Császárnál több hálapénzt adtok ha egyéb teendője is van az orvosnak a műtét során?

Figyelt kérdés

Első szülés: programozott császár, spinális érzéstelenítés, hálapénz a magánorvosi díj 10x-ese, ez 50.000 Ft volt akkor.


Újra várandós vagyok, eü ok miatt újra programozott császár lesz. Most altatni fognak egyéb okok miatt (nem szúrhatják meg a gerincemet egy alapbetegség miatt ami az előző szülés óta jött elő). De időközben lett egy miómám, amit szülésnél az orvos eltávolít majd. És szeretném magam elköttetni is, 34 éves vagyok, és az egészségi állapotom nem engedi meg az újabb terhességet. Tehát most 2 plusz teendővel több lesz az orvosnak. A magánorvosi díja most is 5.000 Ft/alkalom.

Ti több hálapénzt adnátok most?


2011. dec. 17. 14:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
a 13:59-es válaszolónak: igen, sajnos ez csak nálunk működik így, de ezen nem is csodálkozok, nálunk olyan sok minden rosszul működik. De ha kiszámoljuk, hogy Te összesen mennyit fizettél az jóval több az enyémnél. Én összesen 54.000ft + egy díszdobozos Vilmos. Te csak a magánrendelésen már most 90.000 ft-ot perkáltál. Az nagyon sok, bár tudom, hogy Pest.
2011. dec. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!