Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol szüljek Budapesten?...

Hol szüljek Budapesten? Melyik kórház szülészete jó?

Figyelt kérdés

Melyik kórháznak jó a szülészete?Fontos lenne,hogy természetes szülés pártiak legyenek:)

7 hetes terhes vagyok,orvosom sincsen még.

Várom a javasolatokat!

Köszönöm!


2011. dec. 29. 17:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én a mávban szültem 13 éve, fájdalomcsillapítás, borotválás nélkül, nem volt gátmetszésem, nem is repedtem, a baba 4,5 kg volt.

Én meg voltam elégedve mindennel ott, akkor. :)

2011. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó,köszönöm-gondolom 13 éve alatt már minden,és mindenki változott(sajnos),de,azért megnézem.

Az istván nagyon szimpatikusnak tűnik,kicsit messze van tőlünk,de ez legyen a legnagyobb probléma.

Kassai Enikő,Pop Andrea valamint Bábiszki Ágota Doktornő szimpatikus képek-fórum hozzászólások alapján.Esetleg Pop vagy Bábiszki Doktornőt ismeri valaki?

Akik ott szültek orvosnak illetve szülésznőnek(ha fogadott) mennyit szokás adni?Vagy ezt az orvos szokta megmondani?

2011. dec. 29. 22:38
 13/19 anonim ***** válasza:
A 6. válaszoló vagyok.Személyesen nem ismerem az általad említett doktornőket,de a Pop Andreáról csak jókat hallottam.A fogadott szülésznők tarifája 30000 ft körül van,a dokiké változó(az enyém konkrétan megmondta,hogy mennyit kér,igaz,én tudni akartam,így megkérdeztem)
2011. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én Uzsokiban szültem szeptemberben, szerintem nagyon jó a szülészete! Egy rossz szavam sem lehet a bent eltöltött 5 nappal kapcsolatban! A második babámat is tuti ott szülöm majd!
2011. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

UZSOKI!!


Gyönyörűen fel van újítva, első babámat szültem ot, de a másodikat sem szülném máshol!!

Mindenki kedves, orvosok, szülésznők, ápolónők, és a takarítónők is :-)

2011. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az István kórházra szavazok. Júliusban szültem ott és meg voltam velük elégedve nagyon!
2011. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én viszont Szt. Imrére tenném a voksom:) 1 hónap múlva megint megyek:))

2012. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
István kórházra voksolok én is!áprilisban szültem ott!és megvagyok elégedve mindennel lényegében... Én fogadott dokinál Mészáros Lászlónál szültem,nincs tarifája amennyit elbír a kassza annyit kér azt mondta...nagyon rendes becsületes kiváló szakember!szülésznőm nem volt a Hajdú Barbara volt húsvétkor éjszaka ügyeletben így vele szültünk:)őt is tiszta szívvel ajánlom neked!
2012. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kiderült,hogy egy volt középiskolai osztálytársam(mire nem jó a Facebook:)) pont a G1 intézetben dolgozik,ahol Pop Andrea magánrendelése is van.Így egy kis protekcióval voltam a Doktornőnél(amúgy 4-5 hetet kell várni időpontért) nagyon szimpatikus,kedves,mosolygós,ugyanakkor alapos,minden kérdésemre válaszolt:)

Őt választottam,jövő héten megyek megnézni a kórházat:)

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!

2012. jan. 2. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!