Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális ha a lochiának szaga...

Normális ha a lochiának szaga van?

Figyelt kérdés
16 napja szultem,a vérzés mar gyenge csak neha napjan kicsit felerosodik,de kellemetlen szaga van...Kérlek valaszoljatok
2012. jan. 4. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6 hete szültem és még csak 1 hete múlt teljesen a vérzésem,nekem is kellemetlen szaga volt,sőt gennyesnek is láttam,de tegnap voltam vissza a 6 hetes kontrollon és azt mondta a doki,hogy minden rendeben,rá kérdeztem erre és azt mondta hogy tisztul ilyenkor a méhe egy nőnek.
2012. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszonom kicsit megnyugtattal
2012. jan. 4. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Tisztul a méhed, teljesen normális. Mosakodj naponta többször és sűrűn cserélj betétet.
2012. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
koszike
2012. jan. 4. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, normális!
2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én 17 napja szültem és éppma gondolkoztam ugyanezen. Köszi, hogy feltetted a kérdést, nekem is hasznos volt. :-)
2012. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan mint a menzesz végén, mikor már barnás-akármilyen, akkor szaga is lehet. De ha élénkpiros vérzés mellett érzed, akkor azért nem hiszem hogy normális. Én a másodikkal 10 hétig véreztem, végig élékpiros volt és az utolsó napokig szaga nem volt.

A BŰZÖS váladék már nevesített orvoshozmenési kategória. (Na most döntsük el... Akinél bentmaradt lepénydarab miatt volt, ott rothadó hús szaga volt. Persze ezt itt olvastam.)

2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem mar jo ideje nem piros inkabb sargas halvanybarnas...remelem akor normalis,azt nemtudom milyen a rodhado hus szaga
2012. jan. 5. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!