Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kismamák! Van...

Nyíregyházi kismamák! Van valaki aki február végén fog szülni? Hogy álltok a kórházi csomaggal? Hogy vagytok? Milyenek az ucsó hetek? 36 hkm

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:39
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy első voltam :-)
2012. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Szia.

Én nem használok ilyesmit... így is úgy is vágni kell..:S

Viszont a varrástól félek.. a szüléstől nem, csak az a varrás ne lenne. Hány hetes vagy? Hogy érzed magad?

2012. febr. 5. 12:48
 13/43 A kérdező kommentje:

jah.. :)


Szabolcsban hol laksz?

2012. febr. 5. 12:49
 14/43 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezeket a dolgokat pakoltam a csomagomba, szeretnék minden eshetőségre felkészülni, olyan tanácsot is kaptam hogy a válltáskámban külön egy kis tasakba rakjak egy bugyit meg némi betétet hogyha esetleg császárra kerül a sor akkor az örzőben jól jön majd.

Keményedni szoktam főleg amióta nem szedem a magne b6-ot,lábam nem dagad,nem vizesedem, az az igazság hogy eléggé úgymond tünetmentes terhessgem van : nem hánytam, nem voltak rosszul léteim, nem vagyok kívánós,a hátam is csak mostanában szokott fájni estére de apa egy kicsit megmasszírozza és el is múlik, remélem nem szülésnél vesz majd rajtam revansot az élet.:)

Ami a mozgást illeti még mindig nagyon aktiv.

Te közel laksz a kórházhoz?

Nem tartasz ettől a hülye időtől?

2012. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Szia első


Én intimtornázom reggel,este 5-10 perc, azt olvastam hogy szülésnél is jól jön, illetve utánna is....

2012. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

Nem tartok az időtől... még nem szeretnék szülni.. nekünk még nincs itt az időnk. :)


30 km-re lakom. Te?

2012. febr. 6. 18:26
 17/43 anonim ***** válasza:

50 km.....


holnap megyek a kórházba nst vizsgálatra illetve körbenézni a szülészeten, az orvosommal

nálad mi újság?

2012. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
Én is holnap megyek nstre, de Tokajba. Nem kell bejárnom Nyíregyre. Hol laksz?
2012. febr. 6. 20:19
 19/43 anonim ***** válasza:

Vásárosnamény...

és te?


vannak már valami előjeleid, tünetek hogy nemsokára itt az idő?

2012. febr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Első vagyok.

Vasmegyeren lakom, Nyíregyházától 25 km-re.

Nektek apás szülés lesz? A férjem még mindig nem bírja eldönteni, hogy bejöjjön-e. Elméletileg apás szülésnél kérik az igazolást, hogy részt vettél a felkészítő tanfolyamon, gyakorlatilag még egy ismerősömtől sem kérték, hiába nem voltak, beengedték apukát is. Ez tavaly volt. Tudtok valamit, hogy azóta történt-e esetleg szigorítás ez ügyben?

Másik kérdésem: szülésznőt lehet fogadni úgy, hogy nincs fogadott dokim? Ha igen kit ajánlanak? pár nevet már én is összeszedtem itt a neten, de csak kettőhöz van elérhetőség.

2012. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!