Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kismamák! Van...

Nyíregyházi kismamák! Van valaki aki február végén fog szülni? Hogy álltok a kórházi csomaggal? Hogy vagytok? Milyenek az ucsó hetek? 36 hkm

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:39
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Szerinted mikor fogsz szülni, van valami megérzésed?
2012. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Viki!


Nagyon hálás lennék ha megkérdeznéd, hogy hogyan viszonyul a gátvédelemhez. Tudom, hogy Nyíregyházán nem engedik első szülésnél, de sok múlik a szülésznőn is. Irtó hálás lennék, ha erre rákérdeznél.

Köszönöm szépen.


Anita

2012. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Szerintem olyan 25-26-a körül meg lesz... de ezt csak én szeretném.. konkrétan semmi előjele nincs.


Neked?

2012. febr. 8. 12:41
 34/43 anonim ***** válasza:

Szerintem 27-ig lesz vagy 3 téves riasztás aztán itt ülünk majd 28-án és semmi.....


Anita, kedden megyek végül a kórházba, este megírom mit tudtam meg...


Már 3100 gr

2012. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Viki az már szép súly! Nagyon izgik már ezek az utolsó napok, apa hogy viseli?

Kérdező! Nálatok milyen apa viselkedése? Az én férjem már nagyon várja, tegnap éjjel is a szüléssel álmodott, pedig nem is szokott álmodni. Még mindig nem döntötte el, hogy be akar-e jönni velem.


Köszönöm, hogy megkérdezed, légyszi azt is kérdezd már meg nekem, hogy ügyeletes orvos mellé is lehet fogadni szülésznőt? A legújabb infó szerint nem, de hátha...

2012. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
apuci eddig nagyon nyugodt és magabiztos volt, csakhogy éjszaka volt egy kis téves riasztás, mondanom sem kell kiült a jegesrémület az arcára :)
2012. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Viki!

Mi történt? Be is mentetek a kórházba, vagy a dokidat hívtátok fel? Szegény apukák :-) Vagyis inkább szegény mi!!!

2012. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
nem volt semmi komoly csak egy kis mensi görcshöz hasonló hasfájás, fel sem akartam kelteni, felnézett és észrevette hogy fel alá járkálok a szobában
2012. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Szia Viki!


Mit tudtál meg a szülésznőtől?


Anita

2012. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Szia Anita!


Sajnos nem sok mindent, épphogy elvgezték a vizsgálataimat, több mint 1,5 órát vártam (kicsit pipa is lettem) na mindegy a lényeg az hogy állítólag orvos nélkül nem lehet szülésznőt fogadni, és hogy a gátvédelem fehér holló, tehát tulajdonképpen akkor kivitelezhető ha bebíztosítod magad egy fogdott dokival, és a hozzá tartozó szülésznővel és még azt sem tuti

Vasárnap megint megyek folyt köv

2012. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!