Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházi kismamák! Van...

Nyíregyházi kismamák! Van valaki aki február végén fog szülni? Hogy álltok a kórházi csomaggal? Hogy vagytok? Milyenek az ucsó hetek? 36 hkm

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 10:39
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Timáron lakom, Tokaj mellett.

Semmi tünetem nincs. Nektek??


Nekem nem lesz fogadott szülésznőm, de apás szülés lesz és nincs papírunk, nem is kérte a doki... de mindig ott van az uh-n a párom is. :)

2012. febr. 7. 16:34
 22/43 anonim ***** válasza:

Sziasztok


Ma voltunk megnézzni a szülőszobát, és az apás totál bizalomgerjesztő volt, a férjemnek is tetszett mert nincs kórház, kórterem jellege

nem mondták hogy kellene bármilyen papír vagy tanfolyam

Van fogadott szülésznőm Kazai Andrea, az orvosom ajánlotta őt nem is érdeklődtem más után.

Most vettem észre kb 5 perce hogy bevizesedett a lábfejem, ajjaj...

2012. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ihatunk semmi vízhajtót... nekem is volt kétszer, hogy bevizesedett... nagyon bedagadt konkrétan. Én egész nap pihiztem és kb 3 liter gyümi teát (saga) ittam meg... és 1-2 nap alatt nyoma sem volt. :)
2012. febr. 7. 19:54
 24/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Megadnád a telefonszámát a szülésznőnek? Mennyit szándékozol fizetni neki? Mikor kérted fel?


[link] Imádom ezt a sorozatot, a 13. részt nézzétek meg, abban bemutatják a nyíregyházi szülészetet.

2012. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
Megint lehagytam, hogy első voltam, de biztos rájöttetek. Egyébként Anita vagyok, szóval legközelebb már így jelentkezem :-)
2012. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Anita! Én is mindig nézem... a babavilággal együtt :)


Várjátok már a nagy napot?? Én nagyon... alíg bírom kivárni... már nagyon szeretném ha kint lenne (időbe jöjjön, csak már járnék 20 nappal később)

2012. febr. 7. 20:01
 27/43 anonim ***** válasza:

Nagyon várjuk mi is. Nekem még többet is kell várnom, de mindig azzal vigasztalom magam, hogy jobb neki még odabent.

Márc. 11-én, a 27. szülinapomon leszek 38 hetes, akkortól már nem bánom, ha kijön, ha aznap szülnék, az óriási ajándék lenne.


Anita

2012. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Nekünk 20 napunk van még hátra a maival együtt... de én szeretném ha még minimum 18at bent lenn...

:)

2012. febr. 7. 20:14
 29/43 anonim ***** válasza:

Én is láttam a műsort nagy Czeizel fan vagyok, az ő klinikájára jártam 4d-re Pesten.

A szülésznőt ma fogadtam fel de nem tudtunk még túl sokat beszélni mert ügyeletben volt, hétfőn megyek újra.

szerintem kb egy 20-ba fog kerülni, a tel.számát átküldöm majd priviben, derítsek ki neked valamit hétfőn?

Nagyon várom már hogy kint legyen a babám hogy megpuszilgassam végre, de ma amikor ott álltam a szülőszoba közepén és elképzeltem hogy majd én itt....kcsit beparáztam

én is 27 vok kb egy hónapja...

2012. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
én 22 vagyok :)
2012. febr. 7. 20:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!