Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig tartott a kitolás nálatok?

Meddig tartott a kitolás nálatok?

Figyelt kérdés

A vajúdást azt hiszem nagyon jól bírtam. Indított szülésem volt, kaptam oxit is. Nem egészen 4 óra múlva kezdhettem a kitolást. Csakhogy nem ment szerencsétlenkedtem egy csomót, egyszerűen nem éreztem hogy mit kell csinálni. Igazából nem is éreztem a tolófájásokat. Kb. 70 percig tartott.

Egyre jobban foglalkoztat a második gyerek gondolata. Vajon akkor is problémás lesz a kitolási szakasz?!



2012. febr. 10. 14:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem érezted az utolsó nyomásnál, nyomásoknál, hogy ezaz, ez a tuti nyomás? Nekem is elhúzódott, és nagyon szégyenlem magam, de valahogy szerintem én sem nyomtam úgy, ahogy ilyenkor kell. Tiszta erőből nyomtam, de valahogy nem jól szerintem. Nekem már vákuum is volt, meg a hasamon valami izé, hogy nyomják, előlről meg vákuummal húzták, és már ők is úgy néztek rám a végén, hogy kénytelenek lesznek császározni. És akkor nyomtam egy olyat, de olyat, hogy kint lett. Ja igen, gátat is vágtak.

1-kor kezdődtek a tolók, és 2.10-kor lett meg a fiam.

2012. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
45 perc
2012. febr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő 3 nyomásra kint volt, olyan 6-8perc max.

2 év van a gyerekek között

3600gr és 4250gr volt a súlyuk

2012. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

1. baba:30-35 perc,mert rövid volt a köldökzsinór és mindig visszacsúszott(vajúdás 3.5 óra)

2. baba:20 perc(vajúdás bő 2.5 óra)

2012. febr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 alaszka ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valaki nem érzi a tolófájást! Én is úgy voltam az elsővel, szóltak hogy nyomjak, de én nem éreztem azt az önkéntelen nyomniakarást, amit mondtak előtte. Ezért én is bénáztam, össze-vissza fújtam ki a levegőt. Viszont azóta szültem mégegyszer, és teljesen más volt, jöttek a tolók, rendesen éreztem, szülésznő azt mondta ez még nem az, én meg mondtam hogy de-de, és aztán közölte, hogy tényleg, látja már a fejét...Szóval éreztem, és tudtam nyomni is, mindkét szülésnél kb. 20-30 perc volt a kitolás. A 2. szülésednél ügyesebb leszel, és tudni fogod, mit kell csinálni.
2012. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Doki majdnem lekéste a baba érkezését, szóltak messziről hogy még ne nyomjak. Hát köszi...2.-ra kinn volt a baba. 5 percnél nem lehetett több. 3 óra vajúdás.
2012. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!