Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon félek, hogy majd nem...

Nagyon félek, hogy majd nem merek nyomni. Volt még valaki rajtam kívül így?

Figyelt kérdés

Nagyon félek tőle, hogy nyomáskor majd valami más is fog jönni. Tduom, hogy a dokit és a szülésznőt egyátalán nem zavarja, és láttak már rosszabbat is, és gyorsan megoldják a dolgot..de engem nagyon zavarna. Mindenképpen kérni fogok beöntést, de így is megeshet..

Persze nekem is a kisbabám egészsége a legfontosabb, de mi lesz, ha nem merek majd nyomni? Ilyenkor mit csinálnak? Gondolom, hogy lesznek bőven, akik azt mondják, hogy ott ez nem fog érdekelni..de.. Mi van ha mégis? Annyira félek..



2012. febr. 10. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én kaptam beöntést, de más is kijött ennek ellenére:( De hidd el, akkor rohadtul nem foglalkoztam vele, sztem Te sem fogsz.

Olyankor nem a gátlásaira gondol egy nő. Én ikreket szültem, így többen is voltak bent a végén, mint egyébként 1 babánál lennének, plusz volt aki csak azért jött, mert jujj,ikrek születnek természetes úton... és nem zavart, hogy hányan figyelnek premierben, pedig amúgy szégyenlős vagyok.

2012. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Olyan fájdalmad lesz, h ez eszedbe se fog jutni! Ez minden nőt frusztrál, de akkor nem lesz időd ezzel foglalkozni, sőt, nem is fogod tudni, h jött-e más is:)
2012. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
.
2012. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezen tényleg ne aggódj. Érezni fogod, mikor kell nyomni, fogja az orvos mondani is. Akkor pedig nincs kecmec, úgy vegyél levegőt, szem becsuk, fejet előre, lábakat széthúzni térdednél fogva, szájat összeszorít (most is tisztán előttem van :-), ahogy mondják, akkor lesz hamar "eredmény". Rám picit rám is ijesztett az orvos, hogy ne mismásoljam el a nyomásokat, mert elakadhat a baba. Két nyomásinger után meg is született a kislányom. :-) Ne félj, ez már a jobbik rész, amikor nyomhatsz, onnantól fogva már hamar magadhoz ölelheted a picid!:-)
2012. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!