Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet, hogy hülye kérdés, de...

Lehet, hogy hülye kérdés, de nálatok szülés után volt energiátok, illetve időtök a szexre?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem,6 hét után voltunk először együtt a párommal, nagyon jó volt, de azóta kb 3szor voltunk együtt, és már eléggé kivagyunk mindketten. Kedvünk van hozzá, csak mindig rosszkor sír a baba, mire "arra" kerülne a sor...másnál is van így, hogy nem jön össze emiatt? Ha meg alszik a pici, akkor a fáradtságtól nem sikerül...Megoldás szerintetek?
2012. febr. 25. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy idecsúfítok, de ez engem is érdekelne...
2012. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Hát nálunk nulla az együttlétek száma egy éve.

Ha épp lenne kedvem a gyerekek is alszanak, akkor a férjem piás mert csavargott...

A többi napokon meg az egyik, de inkább mind a kettő velünk alszik. A kicsi 3óránként szopizik, a nagy meg épp mindentől fél, van amikor éjjel arra kelek, hogy kelteget engedjem közénk...

Ja és energiám kb egy agymosott hulláé.... Egyszer talán én is alszom végre és üde és pihent leszek...

2012. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ritkult szülés után, újra bele is kellett jönni: nem a spontaneitás időszaka. De aztán minőségileg pótoltunk. (Na most megint kimaradás, másodikkal 38 hetes vagyok, régóta nyiladozó méhszájjal)
2012. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ritkultak az együttlétek,de akármilyen fáradt vagyok próbálom élesztgetni magamban a tüzet.Tudjátok:evés közben jön meg az étvágy :D
2012. febr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem lassan a házasságom megy rá a dologra, sajnos. Amióta megvan a baba a libidóm nulla, vagy inkább mínusz. Már voltam pszichológusnál is, azt mondta a szülés körüli trauma lehet az ok, szedtem homeós bogyókat is, de semmi változás. Egyszerűen nem kívánom az együttléteket, semmilyen tűz vagy szikra nem gyúl bennem, pedig tiszta szívből szeretem a férjem, de ez már sajnos neki kevés. Eddig türelmes volt, de most már elfogy a maradék is :( Teljesen tanácstalan és elkeseredett vagyok, úgyhogy ha bárkinek van valami jó tanácsa, én is nagyon szívesen fogadnám én is:)
2012. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok !

Mi alig vártuk,hogy leteljen a 6 hét...4.5 hétig birtuk!

Nagyon hiányzott a párom ölelése!

DE...nem volt mindig kedvem hozzá,mert hulla voltam...mégsem mondtam neki nemet soha..aztán belemelegedtem a dologba:) eleinte elég száraz voltam,fájdogált is de lassan ez is helyre jött.

Nem akartam,hogy máshol keresse a "vigaszt"

Egy biztos,minél több idő telik el szerelmeskedés nélkül,annál kevésbé fogod igényelni és elhidegültök egymástól!

Ha fáradt is vagy,vegyél egy frissitő zuhanyt,egy kis finom illat,csini háló cucc és nyugodta hidd el,hogy Te vagy a legdögösebb anyuka és hagyd magad elcsábitani,vagy csábits Te...eleinte lehet,hogy erőltettnek tűnik..de utána meglátod minden megy,ahogy kell!

Ne felejtsd el nem csak anya vagy,hanem NŐŐŐŐ is!!!:)

2012. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az első szülésem után nem sok kedvem, energiám volt hozzá. Fájt is, libidóm sem volt az igazi.

A második után álladóan szexeltem volna. Alig bírtuk kivárni a 6 hetet. Nem is fájt, minden szuperül működött. Szerencsére az éjszakák két gyerek mellett is viszonylag nyugodtak, így alkalom is volt rá, ill. minden pillanatot kihasználtunk. Már fél éves a kicsi, fáradtabb vagyok, mint szülés után, de azért továbbra is igyekszünk.

Így a második után már látom, hogy elébe kell menni a dolgoknak, készülni kell rá. Minden pillanatot ki kell használni, mert rövid idő alatt is lehet csodákat művelni.:)

2012. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-östől kérdem, hogy szoptatsz még?


Kérdező, nagyon pici még a baba, ne aggódj emiatt, majd belejöttök megint.

Nálunk mindkétszer kb 1 év után rendeződött igazán a dolog. Hiába vágytunk egymásra mire a gyereke(ke)t ágyb gyűrtük, hulla fáradtak voltunk, ráadásul pont úgy jött ki a férjemnek mindkét esetben a gyerekek születése után volt átadás előtt a munkája, így szinte csak aludni járt haza, nekem nulla segítségem volt, így hanyagoltuk kicsit, nameg a szoptatás miatta libidóm mínusz volt.

A kicsi most múlt 1 éves, már nem szopizik, azóta minden a régi, vagy inkább jobb. :)) Heti 4-5 alkalommal vagyunk együtt. Hozzá teszem a gyerekek már 8-kor húzzák a lóbőrt, így van időnk egymásra!

2012. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az 5-ös vagyok.


Igen, szoptatok még, de már 9 hónapos a babánk, azt hittem ennyi idő alatt "rendbe jövök". De nem, sőt egyre rosszabb a helyzet :( Reménykedhetek, hogy ha majd abbamarad a szoptatás jobb lesz?????

2012. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem már a terhesség alatt sem volt kedvem hozzá. A 24. héttől el is voltam tiltva a nyitott méhszáj miatt. Két hónapja szültem, és azóta sem voltunk együtt. Nekem nem hiányzik, csak szegény páromat sajnálom...
2012. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!