Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen pontosan a nyákdugó?...

Milyen pontosan a nyákdugó? Ma reggel óta halványsárga vízszerű folyásom van.39+5 napos kismama

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen takony szerű (már bocsi) és nekem barnás rózsaszínű volt. Semmiképen nem vízszerű, az szerintem magzatvíz lehet, de annak meg nem kellene sárgának lenni, legalább is nekem átlátszó volt mint a víz.
2012. márc. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem vízszerű volt, inkább a kocsonyához tudnám hasonlítani, teljesen egyben lévő anyag, nem folyik. Inkább a szilárd halmazállapot felé hajlik, nem a folyékony felé.
2012. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma voltam dokinál, semmi jelentőséget nem tulajdonított a dolognak. Elvileg holnapra vagyok kiírva, belső méhszáj teljesen zárt. Izgulok..
2012. márc. 7. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!