Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Állami kórházon és otthonon...

Állami kórházon és otthonon kívül máshol is lehet szülni?

Figyelt kérdés

Még nincs úton baba, de elgondolkodtam itthon nem szeretnék szülni, ki tudja milyen komplikációk adódnak, de az állami kórházak szegénységétől, mocskától kiver a víz, hát ha még beraknának előtte/utána 5 másik vadidegen nő mellé...


Vannak esetleg tiszta és igényes magánklinikák, vagy bármi egyéb?


2012. márc. 8. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A neten nézd meg őket: Telki kórház, dr. Rose. Most több nem jutott az eszembe.
2012. márc. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, vannak nagyon spéci magánklinikák, ahol egyedül lehetsz szülés után. Jó pénzért minden van.

Egyébként nem minden állami kórház lepusztult...

2012. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak magánklinikák, igen borsos áron.


Viszont minden kórházban van magánszoba, ami igen stílusos, és elég szép szokott lenni, ez jóval olcsóbb, mint egy magánklinika.


Persze ha megengedhettek magatoknak 500 ezer- 1millió pluszkiadást azért a 3 napért, amit kórházban töltesz, akkor menj magánkórházba, ezek amúgy gyönyörűek, és igazi luxushelyek:)

2012. márc. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak magánklinikák, főleg Bp-en. Elég drága, de ha van rá, akkor érdemes, mert tényleg más mint az állami kórházakban. :)
2012. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Róbert klinika.

Ismerősöm ott szült úgy 1 hónapja. Kb 150 ezerrel fizetett többet érte, mint én a Sote I-en a magántarifákkal együtt.

2012. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet menni magánklinikákra, de azért nem így néz ki egy állami szülészet...

Egy 30 hetes várandós orvos kismama

2012. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Szent Imre kórháznak nagyon kulturált a szülészete. Van alternatív szülőszoba, illetve lehet egyágyas szobát kérni, ha éppen van szabad(ha jól emlékszem 8000 Ft/nap). A magánklinika sajnos tényleg horror áron van, de ha van rá pénz, akkor tényleg az a legbiztosabb. Főleg azért, mert a magánkórházba az apuka is "beköltözhet", állami kórházban viszont ez még egyágyas szoba esetén sem működik.
2012. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Telkiben szültem, nagyon elégedett voltam, a terhesgondozással, a hozzáállással, a mentalitással, a környezettel, mindennel, de a legeslegjobb az volt, hogy a párom is velünk lehetett a szobában és összeszokott családként mehettünk haza, miután a csecsemősök mindkettőnket megtanítottak a legfontosabb dolgokra.
2012. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Taxiban ;)
2012. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!