Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amikor elfolyt a magzatvized...

Amikor elfolyt a magzatvized és mentetek be a kórházba a szivárgás ellen tettél be valamit? (Tena-lady)

Figyelt kérdés
Ilyenkor nagyon folyik még utána is?Vagy folyamatosan?A Tena-lady felfogja míg beérünk?

2012. márc. 19. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tena-lady jó erre a célra, és amíg beértek, addig biztos. Nálunk hamarabb érkezett, és nem szereztünk be akkor még tennat, ráadásul éjszaka volt, szóval a menstruációs korszakból fennmaradt betétet használtam... Vég nélkül szivárgott. El lehet képzelni. Esetleg, rakjál magad alá egy törölközőt, alá zacsit/nejlont, gumilepedőt (gyerekosztály auchen), ha nagyon féltitek a kocsit, később gyerek kiságyába sem árt... Nagyon könnyű utólag okosnak lenni. :D
2012. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ez is megfordult a fejemben, hogy az ülésre teszek valamit..köszönöm a segítséged:))
2012. márc. 19. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén picit előbb érkezett a lánykám, így még tena betét nem volt a csomagban, otthon folyt el a magzat vizem, próbálkoztam a betéttel, mondanom sem kell semmit sem használt ( az elején mondjuk szerintem a tena sem bírta volna sokáig), maradt a törölköző több rétegben a kocsiba - folyamatosan szivárgott, és volt mikor erősebben folyt - mivel a baba megszületéséig folyamatosan termelődik , így a szivárgás megmarad.
2012. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem a betét elég volt, de tettem egy törülközőt is magam alá.

aztán vártunk 1 napot, hátha megkezdődnek a fájások maguktól, addig 1 csomag betétet elhasználtam. szóval szülés előttre is kellett sk betét, meg utána is.

2012. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én törölközőt raktam magam alá és egy kéztörlő- törölközőt a gatyámba a lábam közé, a gatyámat nem is bírtam teljesen tökéletesen felhúzni, de a célnak maximálisan megfelelt:) nem áztam át.
2012. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is raktam az autóba magam alá egy törülközőt, és felvettem egy tena bugyit. Ebben gyárilag benne van a betét is. Jól bírta.
2012. márc. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2 Tena betét, és a kocsiba is tettem magam alá törcsit.
2012. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom jó hogy vettem két csomag tenát:) Habár nem biztos, hogy nekem is így fog beindulni, de majd meglátjuk:)) Köszönöm
2012. márc. 19. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!