Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » KISTARCSAI Flór Ferenc kórház...

KISTARCSAI Flór Ferenc kórház szülészetéről vélemények? 2012

Figyelt kérdés

lehet itt fogok szülni, de semmi tapasztalatom,hogy kihez,

és hova menjek, írjatok ha tudtok tapasztalatokat,

alternatív, és apás szülés érdekelne, esetleg saját szoba



2012. márc. 19. 22:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, helyesen: [link]
2012. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Pöttyös egy dologban téved: az EDA teljesen lokális hatanyag, a magzatba nem jut el, rá nézve nincs következménye. Nyugodtan kérheted.
2012. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kértem volna edá-t, el is mentem az Anesztes főorvosnőhöz,aki megvizsgált és mondta,hogy ha megindul a szülés hívjam, beköti. De olyan szinten gáz szerintem a nő, hogy nagyon nem szerettem volna hogy ő bekösse, annak ellenére,hogy be voltam tojva rendesen, második szülés volt. Meg az összegen is felháborodtam. Ez itt annyira rosszul működik. Na mindegy,lehet már szültél, végül én nagyon gyorsan "letudtam" a "kis" 4 kilósomat:)

2012. júl. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!