Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyi ideig tartott a vajúdás...

Mennyi ideig tartott a vajúdás és kitolási szakasz Nálatok? Főleg a második gyerkőc érdekelne.

Figyelt kérdés
Azzal ijesztgetnek, hogy a második akár 2-3 órán belül is megszülethet.
2012. márc. 24. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:

A másodikra valóban rövidebb időt mondanak, mint az elsőre. Nekem első baba 9 óra volt, a kitolás ebből kb. 15 perc.

Anyukámnek első baba (én :)) kb. 6 óra lehetett, tesóm 2... tehát valóban a második lehet igen rövid :)


De inkább örülj neki, nem kell sokat "szenvedni" a szülőszobán :)

2012. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elsö mindennel eggyütt 4 órát tartott, a második 14 évre rá 40 percet. a harmadikat most várom, remélem ez is ilyen gyors és könnyü szülés lesz.:)
2012. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 2. gyerkőcnél 3 óra volt,ebből kb. 20 perc volt a kitolás.Igaz,nekem az első is csak 4 óra volt.De miért veszed ijesztgetésnek?Messze van a kórház és sanszos,hogy nem értek be?12hkm
2012. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Majdnem egy cipőben járok a 2. válaszolóval,annyi,hogy nekem az 1. és 2. gyerek között 16 év a korkülönbség.
2012. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

jézusom én az első babámat 5 óra alatt szültem meg

most várom a másodikat őt akkor 1 óra alatt meglesz? :)

2012. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nálam az első 3,5 óra alatt volt kint az első fájástól, a második 1,5 óra alatt
2012. márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. baba 3.5 óra, kb 30 perc volt a kitolás,

2. baba 45perc, ebből 10 perc a kitolás,

3. baba 2óra 20 perc kitolás


a 2. feleannyira sem fájt, mint az 1., a 3. pedig kicsit ugyan tovább tartott mint a második, de a fájások még elviselhetőbbek voltak, mint a 2.nál.

2012. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A fiam 12 óra vajúdás után és még 1 órás kitolási szakasszal született meg.

Most 38 (39-hez már közelebb vagyok) hetes vagyok, szintén fiúval :).

Igen, azért aggódom, hogy beérjünk a kórházba. A fiamra valakinek kell vigyázni az idő alatt, és az anyósomékra esett a választás. Ők kb 1 órányira vannak tőlünk (kocsival). És a kórház is kb 50 perc-1 óra (összesen kb 2 óra alatt érnénk a kórházba). Persze mindez normál forgalom mellett. Csúcsidőben ezek legalább fél-fél órával nőhetnek. Ha mondjuk éjjel kell menni, akkor viszont hamarabb beérünk. Meg mire rá jövök, hogy fájásaim vannak, azért az is egy kis idő.

2012. márc. 25. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Második babánál vajúdás 3,5 fél óra ebből kb.15 perc volt nagyon rossz, a kitolás 5-10 perc, 3 nyomás.:-)
2012. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!