Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem olyan érzés a kitolási...

Nem olyan érzés a kitolási szakasz mintha szétszakadnál?

Figyelt kérdés
Te mit éreztél?

2012. márc. 25. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a kitolás mindig könnyebbnek tűnik, mint az előtte levő tágulás, nekem olyankor már nem fáj annyira, és a feszítés sem rosszabb, mint előtte, továbbá ott a tudat, hogy mindjárt a végéhez érünk! :o)
2012. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer szültem, mindkétszer megváltás volt a tolófájás, annyira jó érzés volt végre nyomni:)) nem éreztem, hogy szétszakadok inkább azt, hogy megkönnyebbülök.
2012. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal! A kitolás sokkal könnyebb, mint a tágulás! Én abszolút nem éreztem, hogy szétszakadnék.. Sőt, inkább el voltam ott lenn zsibbadva, és nagyon jó érzés volt, hogy nyomhattam végre. :)
2012. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát nekem azért elég feszítö érzés volt mindkétszer...
2012. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
de igen,de attól még jobb volt mint a vajúdás,mert tudtam,hogy ez már a finish!
2012. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én tágulás közben 3 perces fájásokkal a váróban röhögcséltem meg sétáltam,a toló fájásoknál pedig már mozogni nem bírtam,nemhogy felállni.Eléggé feszített végül mégis császár lett :(
2012. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

a vajúdás nagyon fájt és személy szerint nekem hosszú órákig tartott... a kitolás pedig elsőre olyan "nemtudommegcsinálni" érzés volt, aztán már inkább a kis tündérkémre koncentráltam és így átlendültem ezen.

Emlékszem először a kis kezét dugta ki a kislányom és mikor megszületett, azt kérdezgettem a férjemtől, hogy "már kint van?" nem akartam elhinni. Amikor rámtették az minden fájdalmat elfeledtetet velem, olyankor megfordul a világ! Csodálatos, semmihez sem hasonlítható érzés!!! :)

2012. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Bozalmasan fáj!Én már 4-szer átéltem!

2012. márc. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a tolófájás volt a rosszabb. Úgy éreztem,hogy szétrepedek.
2012. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Mezeine ***** válasza:
Feszít persze, de túl fogod élni. Nekem is inkább már megváltás volt mikor a végén voltam már. Onnan már gyorsan mennek majd az események.
2012. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!