Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, ha ki lehetne hagyni...

Anyukák, ha ki lehetne hagyni magát a szülést, ti kihagynátok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 21:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ha úgy vesszük, én kihagytam, mert sügősségi császárral szültem toxémia miatt. Nem voltak még fájások sem (jóslók sem korábban), magzatvíz sem folyt el. Szóval nekem egy kicsit furcsa volt, hogy ilyen egyszerűen pár perc alatt pikk-pakk vége lett a terhességnek.

Viszont a császár után nagyon megkínlódtam, pedig volt már korábban hasi műtétem, de valahogy nem emlékeztem rá, hogy ennyire rossz lett volna utána. Még az a szerencse, hogy ott voltak a babák, akikről gondoskodni kellett, ezért nem értem rá magamat sajnáltatni és tényleg utána napról napra egyre könnyebb lett, elég gyorsan regenerálódtam.

2012. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!