Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Ti mennyi idővel...

Anyukák! Ti mennyi idővel kívántátok először a szexet szülés után?

Figyelt kérdés

Írjatok légyszíves kort, iletve hogy attól függetlenül szeretkeztetek-e, hogy kívántátok vagy sem!

Köszi!



2012. jún. 7. 10:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
30 évesen szültem, szülés után 4 héttel már kívántam. A 6 hetes kontrollig vártunk, utána megvolt az első :) én viszont terhesség alatt nem kívántam, pedig sokan igen. Mi akkor böjtöltünk.
2013. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25 évesen szültem de szoptatás alatt nemnagyon működött a szex hiába jött meg közben a mensesem, még ha kicsit kívántam is totális hüvelyszárazságom volt. Amint abbahagytam a szoptatást (6 hónap) minden helyreállt :) Sajnos a hormonok ilyenek..
2013. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
8. napon már ment-.finoman.
2013. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Elso szules utanaz elso par honapban alig szeretkeztunk, nem nagyon kivantam. A masodik szules utan par hettel mar kivantam, de mi kivartuk a 6 hetet.

25 eves vagyok a ferjem 27

2014. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én már másnap kívántam, alig vártam, hogy teljesen a napok.

5 hét után voltunk együtt először.

2014. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
38 vagyok, a férjem 42. 9-10 hét után voltunk együtt, nem kívántam, de közben megjött a vágy. Nekem nagyon fájt, császáros voltam, nagyon össze voltam szűkülve.
2014. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!