Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárral szülő anyukák!...

Császárral szülő anyukák! Történhet bármi bajom ha 3 héttel a szülés után szeretkezünk a párommal?

Figyelt kérdés
Lényegében már nem érzek semmilyen fájdalmat, mindössze annyi hogy nem indulnék a maratonon és Erős Pistával szemben sem állnék ki mint súly emelő,(vérzésem is nagyon kevés van, épp 1 tisztasági elég egész napra) de sem fáradtabb nem vagyok, sem gyengébb mint amit kihoz belőlem a szoptatás, és "éjszakázás" a kicsi mellett. Terhesen már 2 héttel a szülés előtt befektettek, és már 3 hét telt el a szülés óta. Már néha azért nagyon megkívánjuk egymást a párommal, és érdekelne hogy volt e olyan anyuka aki nem várta ki a 7 hetet ?
2012. jún. 17. 17:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hete szültem,és én megkérdeztem a dokimtól lehet vagy nem.

Azt mondta ö nem akar szörös szivünek látszani,de azért ne mert még nyitva a méhszáj és bármilyen fertözést elkaphatok,ami igy császár után nem lenne jó. Várjunk még vele. Ja és azt is mondta hogy van más mód is,amit szabad. :-) Nekünk egyenlöre bevált,és azt a 3 hetet már kibirjuk. :-)

2012. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Az első szülésemnél 4 hétig bírtam (császár) a másodiknál 3 hétig (spontán), most megint babát várok nem okozott gondot.
2012. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!