Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A pécsi Megyei Kórház szülésze...

A pécsi Megyei Kórház szülészete átköltözik az Édesanyák útjára. Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés
A védőnőm mondta, hogy mire szülni fogok (januárban) addigra már 100% hogy összevonják a 2 szülészetet. Tudja valaki mi okból és egyáltalán mikorra tervezik? (Érdekelne hogy a vége felé NST, POSE vizsgálatra majd hová kell mennem, mert a 2 intézmény eddig teljesen eltérő tervvel csinálta ezeket a vizsgálatokat.)
2009. júl. 5. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam erről, fura...

A megyeit nemrég csinálták meg, bár most az édesanyák útját is felújították...

Én baromira nem örülnék, ha az édesanyákba kéne befeküdnöm a sörszagba...meg amúgy is igen kiesik mindetől...

De hát ki tudja a magyar egészségügy...

2009. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bea24 ***** válasza:
Én hallottam róla, hogy össze vonják, mégpedig azért, mert az Édesanyák útján van koraszülött osztály és intenzív, ami a Megyeiben nincs.Ez szerintem elég nyomós ok, na meg kit érdekel, hogy kiesik mindentől,nem hiszem, hogy ki-be mászkálnának 2 fájás között a kismamák!? Szerintem a családtagok ezt meg tudják oldani. Voltunk szülőszoba látogatáson és nagyon kellemes, barátságos a klinika és egyáltalán nincs sörszag. Az év végére tervezik az össze vonást! 36 hetes km
2009. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én a kisfiamat 2007-ben az Édesanyák útján szültem, akkor még a régi a szülőszobák voltak! Hát olyan volt mintha valami vágóhídon lennék... Az ágyakat csak paravánok választották el egymástól, a berendezés legalább annyi idős volt mint a dédnagymamám, valami borzalom volt.

A gyerekágyas osztállyal meg voltam elégedve, és így hogy a szülőszobák is újak szívesen megyek oda második babámmal is!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok, és természetesen a végére könnyű szülést! :)

2009. júl. 13. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly novemberben szültem az Édesanyák útján,és nagyon szépek a szülőszobák!

Amiben én voltam abban volt egy sarok kád is és ha gondolod akkor abban is lehet vajúdni!Mondjuk és az ágyat választottam!:)

Nagyon rendesek ott a nővérkék is és a dokik is!Én ügyeletesnél szültem,mert a dokim pont előtte nap rendelt és így nem jöhetett be,de meg voltam vele elégedve!

a csecsemős osztály is jó,és ott is mindenki "normális"!!

Mondjuk nem szeretik a kényes kismamákat,anyukákat!!Az NST-t és a POSE-t is ott csinálják,ahol az ultrahangot is!

Boldog babavárást és egészséget kívánok neked,és a picibabádnak is!!

8hós kislány anyukája!!

2009. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!