Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a Kecskeméti kórház?

Milyen a Kecskeméti kórház?

Figyelt kérdés
A szülészeti osztályra gondolok.Milyen az ellátás,mennyire bababarát?Van-e valaki aki ott szült és mik a tapasztalatok?Elöre köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 29. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én februárban szültem az Izsáki úti kórházban. Az orvosokról és a szülésznőkről is csak jót tudok mondani. Nekem volt fogadott orvosom, de azokról, akiknek nem volt, ugyanúgy gondoskodtak. Szülés után mindjárt odaadják a babát néhány percre, azután elviszik, de a megfigyelés alatt veled lehet egy órán át. Az első nap után kerülhetsz be babás szobába, de éjszakára elviszik őket. Egyébként nem cumisüvegből etetik őket, hanem pohárból. A gyermekágyas osztályon van védőnő is, aki segíteni tud a szoptatásban, fejésben stb. csak kérdezni kell.A nővérkék is segítőkészek, nekem ez főleg a szülés után esett jól (zuhanyzás, jegelés, fájdalomcsillapító).Annak ellenér hogy kórházban sosem jó lenni, nekem jó élményként maradt meg a szülés. Az épület nem a legszebb, főleg a zuhanyzó, mellékhelyiség, de ki lehet bírni.
2008. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ és nagyon jó babázást:)25hetes kiamama
2008. máj. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!