Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mást is hagyott már cserben...

Mást is hagyott már cserben az orvos a szülés előtt?

Figyelt kérdés
Teljesen kiborultam!38 hetes vagyok.ma közölte velem a doki hogy elmegy 3 hét szabira.Lesz más aki helyettesíti és van választott szülésznőm is,mégis tiszta ideg vagyok.Nem kevés pénzt hagytam ott nála a magánrendeléseken,ráadásul nem is voltam problémamentes.eddig nem féltem a szüléstől,most már rettegek.Járt más is ebben a cipőben?
2012. jún. 25. 16:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Számlát adott?
2012. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen és ehhez hasonló esetek miatt gondolom azt, hogy ha már ebben a "csodás" rendszerben így is úgy is fizetnem kell annak, akit kiválasztok, hogy vlem legyen, akkor legyen magánklinika, ahol lepapírozzuk, hogy ki lesz ott és mi a dolga. Nem tudsz perelni, mert ez kézből-kézbe pénz. Csak abban reménykedhetsz, hogy az új doki baromi rendes lesz (amúgy általában azok szoktak lenni a helyettesítők is), és a fogadott szülésznőd is mellett lesz! Nem lesz baj! De ezt a dokinak én megmondanám, ha legközelebb látom, hogy gerinctelen viselkedése miatt most látott utoljára. Persze, hogy ember, persze, hogy menjen nyaralni, ha akar, de akkor ne ígérjen hamis dolgokat. Akkor legyen korrekt. Ez nem az volt.
2012. jún. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Számlát???Ne hülyéskedj!...:-DDDDD

mondjuk ha adott volna se lenne jobb a helyzetem...

2012. jún. 26. 10:39
 14/18 anonim ***** válasza:
Na, azt kellett volna akkor benyögnöd, hogy számlát adjon az eddigi vizsgálatokról. Azt hiszem nem örült volna.:) Ne dühöngj, nélküle is ki fog bújni a babád! Ahogy olvasgattam a legfontosabb, hogy jó szülésznőd legyen! Minden rendben lesz!:)
2012. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Übereljem a barátnőm szitujával?

Doki hirtelen kórházváltása egy rosszabbra(pedig a kórház alapján válaszottt orvost), végül elfogadta.

Megismerte a szülésznőt, aki elutazik 3 nappal a kiírt dátuma után (szóval túlhordás így kizárva) és a doki most nyögte be, hogy lehet, hogy megy nyaralni...

Kapkod, hogy legalább pót-szülésznője legyen, mondjuk az ügyeletes doki azért jó, mert tuti ott van és kipihentebb, mintha a fizetett doki előtte lévő nap ügyelt x órát éjjel y durva műtéttel, hazamegy aludni és két óra múlva jön vissza a szülésére...

A szülésznő a lényeg szerintem, ő is ezzel nyugtatja magát

2012. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hű, ez nagyon nem szimpatikus hozzáállás a doki részéről, főleg amit az utolsó kommentedben írtál.

Az addigi rendeléseken normális volt? Mert nekem az a tapasztalatom, hogy amelyik orvos rendes, az az sztk-s rendelésen is az, viszont van olyan, aki az sztk-s rendelésen olyan túl laza, csak akkor vizsgál meg, ha konkrétan ragaszkodsz hozzá, de a papírodra azért ráírja, hogy ilyen-olyan vizsgálatot elvégzett, miközben csak konzultáltatok.

Egyébként még a szabadsággal sincs gond, mert tényleg lehet, hogy amikor elvállal, még nem tudja, hogy pontosan mikor tud szabadságra menni, mondjuk hozzávetőlegesen akkor is lehetne mondani valamit. De azért az, hogy 3 hétre megy el... Olvastam itt a napokban olyat, hogy a doki 3(!!!) orvost ajánlott maga helyett a kismamának a szabadság idejére, és a kismama szépen eldöntötte, hogy melyik a szimpatikus neki. A finisben ott hagyni valakit egy nem problémamentes terhességnél és ilyen stílusban közölni... hát ez tényleg gerinctelen dolog. Főleg úgy, hogy igen, az orvos is ember. Pont ezért érthetné meg, hogy milyen lehet a kismamának az utolsó 2 hétben egyedül maradnia.


Ha vigasztal a dolog, valószínűleg olyan doki fogja helyettesíteni, aki jó, de én pl. ügyeletesnél szültem, és maximálisan profin kezelték a helyzetet.

2012. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja nem fejeztem be a gondolatomat, szóval aki az sztk-s rendelést ilyen félvállról veszi, az általában a magánrendelésen meg túl mézes-mázos. Nekem az ilyen emberek nem szimpatikusak.
2012. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Normális volt az egész terhesgondozás alatt.Már nem idegeskedek,holnap megyek úgyis Nst-re és a szülésznő bemutat egy másik orvosnak...
2012. jún. 26. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!