Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 5 héttel normális,...

Szülés után 5 héttel normális, hogy a hüvelyem még be van gyulladva? Visszatérhet a gyulladás cipekedés miatt is?

Figyelt kérdés

5 hete szültem, 3 rétegben varrtak, mert mentek szét a szövetek. Teljesen begyulladt, feldagadt az egész alsó fertályom. Azóta megszűnt, viszont már két napja érzem, hogy a hüvelyemben egy nagy csomó van, ami estére sokszor fáj.

Dokim nem tudom elérni, semmilyen gyógyszert nem kaptam, sajnos pihenni sem tudok hasfájós ölbe babám van. SZTK stb nem fogadnak, mert nincs időpontom.


2009. júl. 10. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Engem is "szétszedtek" szülés alatt, és elég csúnya, feldagadt volt az egész alsó részem + a hüvelyem bejáratánál én is érzetem ilyen csomót. Nem azt írom, hogy ez természetes, de valószínűleg az a gyulladás utótünete(+ nekem ilyen "húzódás" érzés is volt elég sokáig, elég kellemetlen volt).Pihenned kellene egy picit, anyukádat, párod anyukáját nem kérheted fel segítségnek? Ha csak 1-1 órácskát pihensz vele naponta az is nagyon jó!

2009. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!