Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdekelne mi a véleményetek...

Érdekelne mi a véleményetek az apás szülésről!? Sok szépet, de mindezek mellett rosszat is hallottam, olvastam róla. Pl: apuka undort érez a feleség iránt a "látottak" miatt, elhanyagolt szexuális élet szülés után

Figyelt kérdés
apásszülés

2012. júl. 7. 14:52
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kitiltani semmi esetre sem fogom!

Már beszéltünk sokszor erről elmondtam neki a félelmeimet, de ő mindig csak azzal nyugtat bebaszna, ha a gyeremeke születésekor nem lehetne ott..és, hogy biztosan nem fog undort kelteni benne a szülés hisz a gyermekét hoztam a világra

2012. júl. 8. 08:02
 22/24 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy olyan választ nem fogsz olvasni, hogy nálunk bejött apa de azóta rossz a szex, ezt csak max a magad bőrén tudod majd kitapasztalni...:(


Segítségként két beismert esetet tudok a baráti körből mondani, itt utána voltak párkapcsolati bibik(a többinél nem):

- Az egyiknél a feleségnek fel sem tűnik a változás, mert elfoglat a babával, szerinte minden oké, csak kevesebbet vannak együtt az ágyban amit ő most nem is bán, miközben a férj meg már kacsingat más irányba is, még ha nem is csalta meg,de idő kérdése, én a férjet ismerem jobban, ő mesélte nekem, hogy próbált erős lenni meg támogató, de nem igazán volt semmi értékelhető szerepe, csak látta, hogy szenved a felesége és utána nem tudja miért, de valahogy megváltozott, ahogy viszonyul hozzá.


-A másik eset ezer évvel ezelőtti, amikor még csak kezdett bejönni az apás szülés, ott a lány nagyon eröltette az apás szülést a szokásos anya-ultimátumokkal "együtt csináltuk, együtt szenvedjünk"(már rég rossz, ha kieröltetésből jön be az apuka és nem magáért az élményért,) " hát az a minimum, hogy lássa, hogy szenvedek mindezért"(mintha ezzel bizonygatni kéne a férjnek, nem is értem ez mire jó)Ezekből lesznek később házsártos-sodrófás feleségek :DDD. Na de itt végül szétköltözés lett a vége, mert az apuka -hülyén hangzik-de megundorodott az egésztől, mert felkészületlenül ment be és sokkolta a látvány, hogy ami előtte örömszerzési célú volt, ott mik történtek(még ha nem is hülye, mert tudta mivel jár, csak hát élesben más...) és utána meg potencianövelőket használt, hogy menjen a szex, végül belefáradtak mindketten az egész témába, mert hát így meg már nem lehet együttélni.


Lécci ne pontozzatok le, csak leírtam két ismerős esetét, tudom, nem leszek vele népszerű.

:)

2012. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Apa függő! Az unokatestvérem férje nem is akart bemenni, mert azt mondta, hogy ő fél mi lesz utána. A szülés utáni megfigyelésre viszont már bement.

Nálunk apás szülés volt. Nem erőltettem, hogy jöjjön be. Mondtam neki ha akar jöjjön, ha nem akkor nem. Akart. Ezután megnézettem vele egy szülés videót, majd megint megkérdeztem és ő azt mondta akar jönni. Bejött. Elsírta magát szülés közben. Azóta jobban tisztel. / Előtte is/. Hálás volt. A szexuális életünk nem változott.

Alaposan gondoljátok át és az ő döntése legyen ha bemegy, ne erősködj érte.

Alternatív megoldás l ehet, ha bemegy , de nem nézi a szülést, feléd fordul.

Sok sikert a szüléshez, boldogságot, erőt egészséget!

2012. júl. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 gabszem ***** válasza:
Nekem természetes volt hogy ott legyen a párom és támogasson. Nekem nagyon megnyugtató volt ,hogy foghattam a kezét és neki is egy óriási élmény volt, bármennyire félelmetes is volt neki és borzalmasan aggódott értünk.
2012. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!