Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Olvasok olyanokat, hogy kaki...

Olvasok olyanokat, hogy kaki is johet szules kozben. Ez igaz? Nem ciki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz, igen gyakori. Az orvosok hozzá vannak szokva, nem kell tőle tartani.
2009. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz beöntést, már ha van rá idő. Ha ciki, ha nem, ez van. :)
2009. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem ciki. Akkor nem azzal fogsz foglalkozni. Az orvosnak ez is természetes. Én nem kaptam beöntést. Éreztem,hogy az is jön. A szülésznő gyorsan el is takarította. Ne aggódj miatta. 2 hetes kisfiú anyukája
2009. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az István khzban nem adnak beöntést!Teljesen megszokott és természetes,h a kaki is jöhet...a szülésznő egy pillanat alatt kicseréli a lepedőt,vagy a mi alattad van,és kész is.
2009. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Persze,hogy jön kaki(mondom ezt olyan magabiztossággal mint aki már szültXD),szóval az jön,ha beöntést kapsz még akkor is,hiszen nyomsz gondolj bele,ha már kipucolódtál belülről is maradhat bent valami az kijön és kész.Én is azon filózok,hogy mennyire fog égni a fejem,esetleg jön még egy kis pukkancs is,a doki tuti maszkkal fog farkasszemet nézni a nunimmal:DDe hát ez természetes,szóval nem lesz ciki,remélem legalábbis...:D


Megnyugtatásként mondom,hogy szülés után még gázok is távoznak belőled,észre sem veszed,hogy kell,máris durrantasz egy hatalmasat,nah jó nem:DDe kicsúszik egy két puki akkor is.És nem,ez sem ciki:)


Szülés közben és utána sem semmi,nah meg úgy sem azzal leszel elfoglalva,örülsz ha nem fáradsz el,nem őrülsz bele a fájdalomba,vagy nem épp a kapaszkodós,felsorolom a párom családfáját stádiumban leszel:D

2009. júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a második szűlésemnél igaz kaptam beöntést, de még így is jött egy kis kaki a kitolási szakasznál.

De én észre sem vettem.

A férjem mondta utólag.

A szülésznő rutinosan intézi az ilyesfajta dolgokat.

Hidd el, nap mint nap találkoznak hasonlóval.

2009. júl. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem elötte volt 2szer hasmenésem.kaki hál égnek nem jött.amikor már ott vagy nem fog érdekelni nekem elhiheted.:)
2009. júl. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már kétszer szűltem és meg nem jártam így.Pedig másodszorra nagyon kevés beöntést kaptam.Mondjuk az is ugaz hogy nem nagyon ettem eggyiknél sem.Az elsőnél nagyon sok varratom volt (1,5órán át varrt a doki fogóval született a baba szana-szét repedtem) és amikor szedte ki a doki akkor jött egy kis puki,mert annyira fájt hogy nem tudtam kontrolálni.Igazából észre sem vettem.A doki mondta autómatikusan hogy semmi baj csak lazítson.akkor vettem észre mitőrtént.Hát nagyon ciki volt de ez nekik természetes és felsem veszik.

2009. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első babánál kaptam beöntést, voltam is rendesen WC-n és mégis jött valamennyi. A második szülésnél nem volt idő semmire, nemhogy beöntésre és akkor is jött. A szülésznőnek ez természetes, automatikusan cserélt, senkit nem érdekelt.
2009. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.probalok nem gondolni arra ,hogy az is jon
2009. júl. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!