Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti meg tudnátok bocsájtani...

Ti meg tudnátok bocsájtani azt a párotoknak, hogy ha komolyan összeesznétek és ő emiatt nem lenne ott a szüléskor, pedig tud róla?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 14:33
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szia, én írtam hogy nem játszanám a sértődöttet. De nem pejoratív értelemben értettem Rád, ne haragudj, ha így jött le. Szerintem az durvább, hogy el is költözött, mint az, hogy nem volt jelen a szülésnél. Megbocsájtanék neki, bár nálunk egyikünk sem akarja, hogy bent legyen. Lehet tényleg azt hitte, te nem akarod, hogy ott legyen. Vagy alapból nem is akart ott lenni, csak engedett a kívánságodnak, és most kapott a lehetőségen. Nem tudom, mi lehetett az, hogy ennyire megsértődtetek egymásra, de mi is tudunk ám veszekedni, de nem nézném ki belőle, hogy elhagyna kvázi elköltözne, a szülés közeledtével. Jobban szeretjük egymást, és a babánkat annál, hogy az esetleges sérelmeket félre tudjuk tenni. Azóta beszéltetek már? Látta a babát?
2012. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
szia!Én az első válazoló voltam.Igazán nagyon sajnálom ami veled történt.Ez tényleg nagyon komoly.De,mit mond?Miért nem válaszolt legalább.Nem szabad mások életébe belepofázni,pláne,hogy nem ismerjük apukát.Fontos lenne tudni azóta,hogy áll hozzátok,de megint csak úgy érzem:nem,nem hinném,hogy ezt valaha is elfelejted neki..Remélem,azért a babával minden oké és jól vagytok!
2012. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Senki nem pofázott bele az életébe, feltett egy kérdést, hogy mi mit tennék ilyen helyzetben. Válaszoltunk, ennyi. Ha arra vár, hogy az apát pocskondiázzuk én nem fogom, mert nem ismerünk minden részletet.
2012. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Megbocsájtani? Teljes átéléssel és szívből? Hát... nem biztos hogy menne, valószínűleg ez mindig is egy hatalmas törés lenne az életemben de a párom előtt elfojtanám és minden menne úgy ahogy eddig. Ahogy ismerem magamat... Nem mutatnám ki de soha nem bocsájtanám meg neki.

Kérdező: Megkérdezhetem hogy min vesztetek össze ilyen csúnyán? Azóta látta már a babát? Sikerült kibékülni?

2012. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!