Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti meg tudnátok bocsájtani...

Ti meg tudnátok bocsájtani azt a párotoknak, hogy ha komolyan összeesznétek és ő emiatt nem lenne ott a szüléskor, pedig tud róla?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 14:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Min lehet annyira összeveszni, hogy utána ne akarjon eljönni velem az apa? Mi is tudunk cifrán veszekedni, de úgy gondolom, hogy ilyen helyzetben félre raknánk a vitát és haragot, ezt nem feltételezném a páromról.

Amúgy meg én amíg élek nem felejtenék és sok-sok hét kéne mire megtudnék bocsájtani.

2012. júl. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Min vesztetek össze? ez függ attól, h megbocsátanék-e... de sztem illene ott lennie!
2012. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
már túl vagy a szülésen? mielőtt elhajtod, hallgasd meg, miért nem volt ott. lehet, azt hitte, te nem akarod, hogy ott legyen
2012. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
És ezzel a lépésével veled/veletek akart kitolni??? "Bedurcázok oszt jól nem megyek el..." Szerintem bánhatja, hogy nem volt ott élete(tek) egyik legfontosabb eseményén, ahol talán szükséged lett volna rá! Jó nagy fafej ha ezt nem látja be...És ha egyszer be (ne legyen ilyen!) kell vinni a gyereketeket a kórházba és éppen előtte volt balhé, akkor is ezt a fajta probléma megoldást fogja választani! Kicsit kevés az infó a teljes történetről de ennyiből ez ugrott be. Én (ha tényleg csak a veszekedés volt az oka, hogy nem jött el)nem tudnék megbocsájtani, mindig szálka maradna a szememben.
2012. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

nem tudom mi az az indok , ami miatt annyira össze lehessen vesz, hogy ne akarjon benn lenni a szülésnél.

nem reagáltátok túl egy kicsit a dolgot?

ő mondta, hogy nem lesz benn a szülésnél?

komolyan mondta, vagy hirtelen felindulásból?

felnőtt emberek vagytok, üljetek le és beszéljétek meg a dolgot.

egy életre megbánná, ha nem menne be.

hacsak eredetileg be van gyulladva és nem akar bemenni, csak miattad, és a vita keretében mondta ki, hogy nem is akar benn lenni. ha ez az oka, ne erőltesd, mert akkor később csak még rosszabb lesz, vannak férfiak akik nem bírják az ilyesmit, attól még jó apák lesznek.

2012. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sokmindent megbocsájtanék, talán idővel még ezt is...de soha el nem felejteném neki, az biztos. Örök tüske maradna. Nem éri meg, akármin is vesztetek össze, mondd meg neki, hogy ne csinálja! Ez nem róla szól!
2012. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
47%
Remélem a kérdésed csak elméleti. A véleményem az, hogy aki ilyen párt választ magának, és ilyen embernek szül gyereket, az meg is érdemli. Illetve a pár férfitagja is viszont. Felnőtt, értelmes embereknél föl sem merülhet ilyen probléma, mert ez az életnek egy olyan jelentős eseménye, ami fölülír minden nézeteltérést. Akik képesek életük egyik legszebb élményéről így "lemondani" a konokságuk miatt, azok meg is érdemlik. És igen, én pl. már szültem, bár nem tudom, hogy a kérdésben ez miért lenne lényeges. Véleménye annak is lehet, aki még nem szült.
2012. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem, hogy megbocsájtanék (bár nálunk alapból nem apás szülés volt tervezve) de ezért nem hagynám el. Idővel nagy bűntetés lesz ez saját magának is... Mikor a haverok mesélik, hogy bent voltak a szülésnél, és ez, meg az volt, vagy amikor a gyerek kérdezi, hogy ott volt-e, ő meg mit mond majd? Nem, mert anyáddal épp vitáztunk aznap...
2012. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
20:26-os, azért kérdeztem az adott válaszadótól, hogy szült-e már, mert azt írta, hogy "nem játszaná a sértődöttet". Én már szültem, és sajnos a kérdésem nem elméleti... Nem, tudom, másnak milyen élmény, én embertelen kínokat éltem át a vajúdáskor, és a fájdalmak megezerszereződtek attól, hogy a "párom", akinek segítenie kéne, támogatnia, büszkének lennie rám, bátorítania, stb... ott sem volt. Előtte nagyon csúnyán összevesztünk, talán egyikünknek sem volt igaza, ő kvázi elköltözött. A szülés éjszakáján küldtem neki sms-t hogy mi van, és minden fájáskor kb a telefonomba kapaszkodtam, hogy jött-e akár csak egy sms válasz, de nem jött. Na most ezek után nem is tudom, mennyire lehet a sértődöttet "játszani"... Hát én nem játszom, az biztos, Nagyon-nagyon mélyen meg lettem bántva.
2012. júl. 11. 23:21
 20/24 anonim ***** válasza:
Azóta beszéltetek? Látta a gyerekét?
2012. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!