Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten melyik az a kórház...

Budapesten melyik az a kórház (ak) ahol a szülés után nem viszik el a babát és kizárólag velem van? Ha császároznak akkor is ragaszkodom hozzá hogy végig velem legyen a szobában amig bent kell lennünk! Van ilyen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pl Szent István. én mindkettő lányomat ott szültem, pont emiatt, pedig Kecskeméthez tartozunk.

Csak ajánlom az István kórházat. Szülni is élmény ott. És azt tapasztaltam, hogy inkább "ferde szemmel néznek" arra, aki beviszi a babáját a csecsemősökhöz, mert nyugtot akar. Értsd jól. persze, kinek mik az igényei.

De a Szt István igazi bababarát kórház.

2009. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én a Kútvölgyi Kórházban szültem Budapesten.Ez baba-mama barát kórház teljes mértékben. Engem császároztak. Amikor kiemelték belőlem már akkor is megmutatták. Utána amég feküdnöm kellett az epidurál miatt (24 óra) Többször behozták, cicire tették, kettesben hagytak vele stb. Másnap már én dönthettem el mennyire vagyok erős ahhoz hogy velem legyen, ha akartam betoltam a csecsemősökhöz, ha nem akkor is hozták 3 óránként szopizni.Még éjjel is.
2009. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocsi elirtam 20,38-as vagyok, szóval ha nem akartam betolni, akkor végig velem lehetett. Én dönthettem el.
2009. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dél-Pesti kórház. Császár után este hozták ki a babámat.
2009. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én ugyan nem Bp-en szultem, de bababarát kórházban, császárral. az elso nap csak hozták a babát 3 óránként, a 2. naptol viszont velem volt, és mint császárosnak, tobb segítség járt a novérek részérol. szerintem rogton nem hagyják ott, hisz az anyuka szinte ágyhoz van kotve az infuziok meg a seb miatt.
2009. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20:43-as És utánna végig veled volt a pici?ott aludt a szobába addig míg haza nem mentetek vagy elvitték közbe néhány órára mindig?
2009. júl. 13. 08:05
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sajnos még nem vagyok terhes,de legalább van időm mindennek utánnajárni,utánnakérdezni,hogy mikor végre megszületik a babám a legjobbat nyújthassam neki!!!
2009. júl. 13. 08:08
 8/11 anonim ***** válasza:

I. Női SOTE. császároztak (20.49-kor) és reggel 10kor kaptam meg a picit. utána végig velem volt. ha rendesen született volna akkor el sem viszik, csak ha kérem. Miután kivették a pocakból és rendben felsírt legalább 5percig a kezemben volt, apával együtt sírtunk. mert ő is bent volt a műtőben. később elvitték fürdetni és öltöztetni, de visszahozták amig engem varrtak. utána sajna mennem kellett az örzőbe, de a család még órákig csodálhatta. nem dugták el, apa kivihettem megmutatani, fotózni.

remélem a másodikkal is így lesz!

15hetes kismami

2009. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A babát elvitték este 10-kor de jobb is volt mert legalább tudtam pihenni. Amúgy nappal velem volt végig. Reggel 7-8 körül hozták ki őket de 1-szer visszavitték mérni őket, addig meg lehetett ebédelni.
2009. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20:43-as voltam az előző.
2009. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!