Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen az ügyeletes orvosnál...

Milyen az ügyeletes orvosnál szülni? Érhet-e valami hátrány?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a dolga, de mégis... Szegedi tapasztalat érdekel a legjobban, de mindenki véleményére kíváncsi vagyok.
2008. máj. 5. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ügyeletes dokinál szültem és maximálisan meg voltam vele elégedve.

Hátrány csak az lehet, hogy annál szülsz aki bennt van. De ha nincs olyan doki akinél esetleg nem szeretnél szülni akkor semmi probléma.

Üdv

2008. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi hátrány nem fog érni!

Nyugodtan vállald be!!

Sokan nem fogadnak orvost.

VAn már több kórház, ahol nem mehet be az az orvos a kórházba, aki nem doglozik éppen, és ez fog végetvetni a "fogadott orvos" intézményének. Hál istennek!!!

2008. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 2. válaszolóval: ennek véget kellene vetni. nem érzéketlenségből és nem anyagi, hanem erkölcsi okok miatt nem vagyok hajlandó plusz pénzt fizetni.
2008. máj. 5. 18:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szülj az ügyeletes orvosnál! Én is annál szültem, és teljese meg voltam elégedve, a doki még örült is nekem, hogy végre van valami dolga, amúgy tök fiatal volt, és nagyon ügyes! Nekem nagyon jó élmény volt, pedig tudta, hogy nem fogok fizetni. És igen, véget kell vetni annak, hogy a "gazdagok" kiváltsága legyen a tisztességes ellátás. Amúgy is, ez nem igaz, hát az ügyeletes orvos is tökéletesen el tud látni, azt kell megszüntetni, hogy valaki ugyan azért a munkáért kétszer is megtömje a zsebét.
2008. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy egy korhazi doki a fizetesevel megtomné a zsebét. :O) Én nem mernék nem választani dokit vagy szülésznőt, mert volt már olyan dokihoz szerencsém, akihez képest a mészáros ovodás...:o( de vannak jó hallott "élményeim" is...sztem, ha a szegedi kórházba az áltag doki kedves es lelkiismeretes, nyugodtan bevállalható, mert hallomásból ismered őket! Én útálom, h fizetnem kell, de nem merek mást tenni....:O((
2008. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát azért nem kell félni, nem keres rosszul, nálam tuti jobban keres, pedig aztán én is tanultam eleget...
2008. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igaz Békéscsaba nem Szeged, de én is csak jó tapasztaltokat tudok átadni. Az ügyeletes orvos és a szülésznő is végig mellettem volt, (első szülés)csak áradozni tudok róluk. Én ugyan adtam az orvosnak pénzt, utólag, mert tényleg hálás voltam ezért az élményért.
2008. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. máj. 5. 20:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ügyeletes dokinál szültem igaz én Győrben, először féltem kicsit mert császározni kellett, meg a terhesgondozás alatt sok dokit láttam de aki műtött csak egyszer és nem volt túl szimpi, de nagyon kedves volt, még viccelődött is a műtét alatt, mi nem adtunk neki pénzt, mégis úgy kiszedte a varratokat hogy észre sem vettem, és a szülésznők is nagyon sokat segítettek.
2008. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem választott orvosom volt, de csak azért mert egy doki volt a kórházban akinél nem voltam hajlandó szülni. Ő a szegedi II. kórházból járt ki ügyelni hozzánk a vidéki kiskorházba. Ha ott szülsz, inkább válassz, nehogy hozzákerüljél. Nekem volt egy "szobatársam" a kórházban aki nála szült, és azt mondta, neki sose volt választott orvosa (3-szor szült), de ez a doki borzalmas. Nővérem meg Szegeden fogta ki a II-ben, azt mondta legkzelebb itthon fog szülni, de mióta ide jár ügyelni, inkább itt is választott orvost.
2008. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!